Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Erika12
2014-11-11 05:39:39
 
Kiscsillag84 attol függ hol méred .A szájba,hüvelybe,végbélbe jó.Máshol nem!
Erika12
2014-11-11 05:36:51
 
Nega a teszt:( stagnált a hőm nem változik.Klau izgulok nagyon babás légy adja Isten.itt a görbém.
kiscsillag84
2014-11-10 23:21:01
 
Sziasztok, 1 hetes görbém csatolom, nálam kissé alacsonyabbak az értékek, mint nálatok! Ez rosszat jelent vagy van akinél igy a normális? Az ovu tesztem szerint most kezdek bepáfrányosodni! :) Remélem sikeres lesz ez a hónap és karácsonyra a Jézuska nekünk is + tesztet hoz! :)
Erika12
2014-11-10 23:18:36
 
Klanita,szelvike88,klau köszönök minden felvilágosítást. Fantasyc tünet az van,csak végeredmény nincs reggel csinálok tesztet,de a hőm változatlan 36.5 nem megy feljebb pedig menszi alig volt! Jniki82 igazad van én is gondoltam ilyesmire nehogy megzavarja a ciklusom .Olvastam ám erröl,hogy itta és rövidebb lett a luterálisa. Klau szoriiiiiiiiiitok neked a magas hőért,babás légy csajszi.Jó éjszakát mindenkinek.
Tincsi
2014-11-10 21:57:50
 
jniki82,
igen, nekem is szokott ilyen lenni, bár általában a menzesz előtt 2-3 nappal jelentkezik ez az érzés. De előfordult már, hogy egy héttel előtte is éreztem - érdekes módon akkor, amikor a fogamzásgátlót még szedtem, pedig ugye akkor nincs hormoningadozás és bármi ilyesmi. Mióta próbálkozunk a babával, hol van a menzesz előtt ilyen érzésem, hol nincs. Amikor van, akkor abban reménykedem, hogy inkább beágyazódási fájdogálás, aztán mindig csalódok. Úgyhogy nekem jobb, ha nem figyelek erre tudatosan.
Tincsi
2014-11-10 21:22:23
 
monika80,
huh, hát ebben az esetben ecc-pecc-kimehetsz. Sokat változtatna a görbén az a 2 tized eltérés? A múltkori ciklusban ugyanezen a napon milyen volt a hőd? Talán az ehhez közelebb esőt kéne beírnod most is.
KLANITA
2014-11-10 20:10:00
 
Fantasyc- kicsit hasonlít a görbénk, én is megprobálok egy kellemes fél órát eltölteni apával. :-)

Erika- a dokim nekem is folsavat ajánlott a tervezés időszakra, annyi hogy én vettem terhes vitamint a múltkorinál és ettől a ciklustól újra elkezdtem azt szedni.

Drukkolok mindenkinek hogy emelkedjen a hője vagy fent maradjon.

Szerelmetes éjszakát.
szevike88
2014-11-10 19:57:43
 
Én is szedek pár vitamint erősödés céljából: B12-t aloe berryt iszok( ezt ajándékba kaptam), és szedek még barátcserje kapszulát. :)
Klau84
2014-11-10 19:40:04
 
Fantasyc!
Köszi :) Szenvedek ám,mint az állat,de megfogadtam,hogy most kibírom legalább a nemvárt napjáig,mert eddig mindig mikor csináltam tesztet másnap meg is jött :(
Neked szép éjszakát,adjatok bele mindent :p
Fantasyc
2014-11-10 19:34:20
 
Sziasztok!
Klau, nagyon szorítok!!! Én tuti nem bírnék várni, de ebből is látszik, mennyivel erősebb vagy. :-)

Erika, a Te tüneteiddel mi újság???

Nekem úgy tűnik ma van az ovum, este még megpróbálom elkapni a páromat, de sajna sokáig dolgozik. 7-9-11 napokon voltunk együtt, remélem az is elég lesz, ha mégsem jön össze a mai.
Remélem a karácsonyfa alatt sokunknak lesz + tesztje. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!