Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
zsuzskam
2015-05-13 11:38:55
 
Anitacool! Sajnálom. Én novemberben hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Az orvosom azt mondta, hogy várjunk 3 hónapot a próbálkozással. Ki is vártuk, rendesen be is állt a ciklusom 28 napra. Február végén elkezdtünk próbálkozni a babával, azóta csak kétszer jött meg. Az előző 49 napos volt. Már voltam egyszer nőgyógyásznál (nem a sajátomnál, mert hozzá nem volt rögtön időpont), ő azt mondta, hogy ez normális, majd beáll. Aztán rájöttem, ez nem lesz jobb, és bejelentkeztem a saját dokimhoz. Addig várok. De tesztet már nem merek csinálni.
Anitacool
2015-05-13 11:29:46
 
Poisonivy lehet, hogy még nem volt ovud. Mióta mérsz? Használsz ovu tesztet? A lassú fellépegetés alapvetően nem jelent jót ovu után, ugye a ciklus első felében lent van a hő az ösztrogén dolgozik, aztán az lh megrepeszti a tüszőt (leeshet a hő) és az ovu után rögtön a progeszteron késziti fel méhet a megtermékenyült petesejt befogadására. Ezért van nagy hőugrás. Ha nagyon lassan termelsz, vagy kevés progrszteront, akkor nem lesz "kész a babaház" mikor odaér. De ha valamit rosszul mondtam, javítsatok ki lányok!
Anitacool
2015-05-13 11:22:11
 
Zsuzska tényleg hasonlóan jártunk, ez döbbenet!
Nekem tavaly decemberben volt egy missed ab sajnos, és műtéttel fejezték be, azóta 50 naposra állt be. Előtte 35 naposak voltak a ciklusaim. Még nem voltam azóta orvosnál, de úgy látom, hogy nem úszom meg. Most már ha lesz pozitív a teszt, ha nem, mindenképp elmegyek jövő héten (ha nem jön meg, mert akkor majd utána).
Neked ez a hosszú ciklus mennyire megszokott?
poisonivy
2015-05-13 11:18:00
 
Sziasztok!

Szerintetek ez a lassú felfelé lépegetés normális? Mások görbéin általában hirtelen ugrás látszik, ezért kérdezem. Szép napot nektek!
zsuzskam
2015-05-13 11:04:47
 
Sziasztok!

Már kb. 2 hónapja olvaslak titeket, de csak most jutottam el odáig, hogy írjak.

Anitacool! Úgy látom, hogy mi ugyanabban a cipőben járunk. Nekem is ez az 52. napom és semmi sem akar történni. Te voltál ezzel nőgyógyásznál? Én most fogok menni június 2-án.

Íme a görbém: (Bár úgy látom, hogy a rendszer kicsit meg van zavarodva, mert nem írja a tegnapi napot.)
Krisztike1980
2015-05-13 10:35:42
 
Szia Anita! Igen, ha addig nem jön meg, akkor úgy döntöttem, hogy tesztelek. Sajnos nem kevésszer csalódtam már én is, számtalanszor volt, hogy ciszta volt az oka vagy a hormonjaim, hogy késett. Úgyhogy mindig félek én is, hogy újabb csalódás lesz az eredmény....
Anitacool
2015-05-13 10:10:22
 
Köszi lányok a bíztatást, de jelen pillanatban nem fűzök a dologhoz hiú reményeket!
Legközelebb csak az 1 hetes késésnél fogok tesztelni, hacsak addig nem veszti aktualitását a kérdés. Most kicsit húzósabb a munka, nem mondom, hogy stresszelek, de okozhatja a csúszást gondolom ez is. Egyelőre nem áltatom magam azzal, hogy azon kevesek közé tartozom, akiknek csak később mutaja ki a teszt a babát. Persze ki sem zárom, hisz amíg nincs menzesz, van remény! :-)

Krisztike holnap tesztelsz?
Krisztike1980
2015-05-13 10:04:22
 
Sziasztok! Mindenkinek kitartást kívánok, nem szabad elkeseredni, tavasz van, nagyon kívánom mindenkinek, hogy örömökben gazdag tavasz legyen. Én is ebben bizakodom, bár az én görbém is reggel kicsit lefelé esett.
Klau84
2015-05-13 07:22:10
 
Lisa!Szerintem is korai volt a tesztelés,próbáld kivárni legalább a hétvégét!
Anitacool,nagyon biztató!holnap tesztelj újra! :)
Corinna sajnálom :( de tényleg 2hét és újult erővel!!
Én se akarok dolgozni!!Kitartás!!
lisa74
2015-05-13 07:18:31
 
Anitacool.. Jo a gőrbéd.. Mikor tesztelsz ujra?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!