Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-11-07 09:37:45
 
Sziasztok
Nem tudom mi van de nekem feljebb megy a hőm,ilyenkor már lefelé kezd el menni visszanéztem az előző ciklusaimat.
És ha ez nem is menszesz volt? Sőt még most 1 percel hamarabb is kivettem.

Így állok ma
Krisz27
2015-11-07 09:29:39
 
Szia Anita!

Ha átírom azt az értéket akkor jó helyre húzza...
6. dpo-n vagyok
Ilyen volt a terhesgörbém, a 30. napon volt az ovum (akkoriban nem voltak valami szabályosak a ciklusaim, nem úgy mint most)
Anitacool
2015-11-07 09:21:19
 
Krisz ha a 7. ciklusnapon a 36,7-et "mérési hibának" tekintjük és kiveszed az értéket, akkor sem teszi át az ovudat?
Egyébként szépen haladsz, 7. dpo-n vagy? Nekem a 10. dpo-n ment másodszor feljebb a hőm. Drukkolok!
Milyen volt a 2 évvel ez előtti görbéd?
Krisz27
2015-11-07 08:49:03
 
Sziasztok!
A mai görbém:
Ági41
2015-11-06 23:26:52
 
Maximail, az MM-ben a Breyer doktornőhöz nagyon nehéz bejutni, még akkor is, ha az MM-ben belül másik orvos betege az illető.
A barátnőmnek ajánlottam az MM-t, 2 hónap múlva kapott időpontot, nem a Breyer doktornőhöz.
Én is MM-ben kezdtem a kivizsgálásokat, majd meglátjuk.
Krisz27
2015-11-06 21:51:41
 
Én is nagyon szeretem ezt a fórumot :) Olyan dolgokat lehet Veletek megbeszélni, amivel a férjemet nem szoktam "zaklatni", mert már így is azt mondja hogy túlságosan rá vagyok kattanva... De ez gondolom abból is jön, hogy figyelem magam, és ilyenkor nem lehet nem pörögni egy egy új tüneten, vagy ha valami eltérőt tapasztalok...

Igen van egy lassan 22 hónapos "ördögfiókám" :)
3 évvel ezelőtt keveredtem erre az oldalra. 4 hónapos próbálkozás után sikerült :) itt vezettem a terhes görbét is.
Akkor nem voltam ilyen aktív fórumozó, de azért néha írtam ide. Múltkor nagyon ráértem és visszakerestem az akkori bejegyzésemet, amit a pozitív teszt után írtam... kirázott a hideg :) Jól lenne már megint ott tartani.
hugery
2015-11-06 18:58:37
 
Sziasztok! Kicsifény, Anitacool köszi! Krisz27 nem is tudtam, hogy van kisfiad! :) SzMZs köszi a bíztatást! Szeretem ezt a fórumot, nem mintha máshol fórumoztam volna eddig, igyekszek válaszolni, ha tudok.
SzMZs a bővebb nyákot nem tudom megítélni, két napja inkább barnás valami lenne de nagyon enyhén. Drukk Nektek!!! :) :)
SzMZs
2015-11-06 11:11:25
 
Nem is lesz olyan jó dolga soha többé, mint Anyában :D

Krisztike, ha bent ragadt a tüsző, az feszítheti a petefészket, igazából bármikor megjöhet, de előfordul, hogy valamiért nem tud leválni a nyálkahártya. reménykedjünk, hogy magától sikerül neki, de ha nem, nődoki tud segíteni, vagy megnézni, hogy mi a helyzet odabent :-/
Brigi05
2015-11-06 10:55:35
 
Nagyon aranyos vagy,köszi szépen! Hát izgulunk is érte! Fiúcska túlságosan jól érzi magát bent,remélem minden rendben fog menni! És nagyon köszönöm a válaszodat! :)
Krisztike1980
2015-11-06 10:54:57
 
Kedves Bkata77 és SzMZs!
Köszönöm a válaszokat! Igazából az első hőesésnél voltak ovulációs jelek, de azóta is folyamatosan szurkál a petefészkem. Nem tudom, ha nem volt ovum, akkor vajon mikor fog megjönni....
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!