Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-19 12:00:32
 
plumeria

én úgy tudom, hogy a trifázisos attól trifázisos, hogy a beágyazódás után megemelkedik még egy szintet...nálam még odébb van a beágyazódás...pár nap múlva meglátjuk. :)
Lehet, hogy nem a mostani görbémet nézted? Mert linkeltem be korábbiakat ma...
A mostani ilyen:
plumeria14
2013-04-19 11:53:27
 
Bár az is igaz, hogy minden ciklus más és más és az ember minden hónapban másfajta görbét produkál...sok mindentől függ. Én nem igazán veszem észre a hasonlóságokat az egyes ciklusok között...
Moha13,
a te görbéd nem trifázisos véletlenül? Az jót jelent ám!
plumeria14
2013-04-19 11:49:57
 
kicsiila,
érdekes, amit írtál a vonalzószerű lutális fázissal kapcsolatban. Nekem valószínűleg februárban korai vetélésem volt és az okozta, az az iszonyatos rosszullétet...rendesen megijedtem ám...szédültem, először izzadtam, majd rázott a hideg és szinte elviselhetetlen fájdalmaim voltak...állítólag olyan fehér voltam, mint a fal és a vérnyomásom is lement 100 alá. Akkor majdnem egyenes volt a görbém, majd a mensi reggelére 0,5 fokot esett a hőm.
Moha13
2013-04-19 11:44:29
 
kicsiila

Nem, nem vettem ilyet észre, annyira azért nem tudom, hogy kinek mi zajlott az előző hónapjaiban...
de ezt most miért kérdezted?
kicsiila
2013-04-19 11:42:22
 
Köszönöm szépen a drukkokat olyan jól esik!
Vasárnap-hétfőre "vártam". 12 napos szokott lenni a luteális fázisom, de múlt hónapban 14 napos volt, habár akkor pontos időben jött meg, de iszonyú fájdalmak közepette, rosszra gyanakszom, lehet azért is késett meg picit az ovu ebben a hónapban.
El sem hiszitek mennyire szeretnék tesztelni, de nem merek! Annyi negatívat láttam már, és csak 25-ös tesztem van.
kicsiila
2013-04-19 11:37:52
 
Moha! nem tudom vetted-e észre, de akiknek volt spontán (amiről esetleg nem is tud)v más vetélésük azoknak úgy állítodott be a hormonrendszerük, h ovu után teljesen vonalzós, stabilabb? Legalábbis akiknek olyant láttam, már volt sikertelen terhességük, gondolom a szervezet pótolni akarja az űrt, nekem is azóta vonalzószerű, előtte nagyon cikk-cakkos volt!
plumeria14
2013-04-19 11:36:15
 
kicsiila,
én drukkolok neked :) Mikorra nem vártad? Milyen hosszú szokott lenni a luteális fázisod?
Moha13
2013-04-19 11:34:49
 
kicsiila

Nincs kedved egy ma délutáni teszthez? Szerintem jó már a délutáni is...:)
maximail
2013-04-19 11:33:55
 
Azért kérdeztem, mert írtad, hogy három hónapja "gyúrtok" a babára, és azt hittem, esetleg akkor hagytad abba a gyógyszert. Mert az bizony sok mindenbe bezavarhat. De akkor nálad nem kell megvárni, míg kiürül. :-)
Amúgy én is szedtem 10 évig, januárban múlt egy éve, hogy abbahagytam. Eleinte én is azt gondoltam, hogy jó, akkor én most már soha többé nem szedek fogamzásgátlót. De most már úgy vagyok vele, hogy alig várom a pillanatot, amikor újra bekapom az első bogyót. Igen, tényleg nem egy természetes dolog, de sokkal jobbá, vagy inkább úgy mondom kényelmesebbé és kellemesebbé tette a "működésemet".
De ugyanakkor egyet értek azzal, aki azt mondja, soha nem szedte, és nem is fogja!!
Moha13
2013-04-19 11:33:35
 
kicsiila

Drukkolok!!! :)
Egyébként szerintem már tesztelhetnél...:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!