Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dia1984
2013-08-01 15:59:54
 
kbettina
Nem hiszem, hogy rosszat jelent. Velem is előfordult már olyan, hogy rövidebb, vagy éppen hosszabb ideig tartott a megszokottnál.
Fej-fej mellett haladunk: én a ciklus 5. napján járok. :)
kbettina
2013-08-01 14:22:44
 
sziasztok!látom mindenkinél zajlanak az események!csak legyenek már pozitív eredmények! Nektek hány naposak a menstruációk?nekem általában 4,most viszon a 3.napom van és már csak enyhén barnázom.első 2 nap volt nagyon erös vérzésem.Ez ugye nem jelent rosszat?köszi ha tudtok segíteni!
Adry03
2013-08-01 13:16:41
 
LAdrienn

Jó lehet. Megy a drukk !

plumeria

Sajnálom, hogy neked is leesett a hőd.

Én is jól éreztem. Ma már görcsöl a hasam rendesen és tegnaptól barnázok is. Szerintem ma este, de legkésőbb holnap + is jön. Valószínű azért pár nappal előbb, mert korábban volt az ovum. Ha onnantól számolom akkor most vagyok időben. Részemről megint marad a következő hónap ígérete.
Dia1984
2013-08-01 11:05:54
 
Természetesen "pozi" tesztet akartam írni. :D
Dia1984
2013-08-01 11:04:40
 
Sziasztok Lányok!

LAdrienn, Netty9
Nagyon szépek azok a görbék!! Bárcsak baba miatt lenne! :) Jó lenne DIR44 mellett még 1-2 pozitív eredmény.

Plumeria
Szerintem még ne add fel! Láttunk már leesett hővel hozi tesztet.

Moha
Előző hónapban én is így voltam, ahogy most Te. Nem volt pozi tesztem és sajnos tojcsis nyák sem. A ciklus 21. napján volt barnázásom. Egyedül a görbe alapján lehetett ovum (de szerintem azon sem volt egyértelmű, viszont egybevágott a barnázással). Úgy tűnik, ha egyátalán volt ovum, az nem a középidőben történt.

Én még csak a ciklus 5. napján járok, úgyhogy nem is csatolok görbét.
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mikortól érdemes ovu tesztelni? Ha az előző ciklust veszem alapul, sajnos a nyákra nem hagyatkozhatok...
jarókriszta
2013-08-01 10:15:07
 
csillka köszönöm neked is remélem lesz már valami eredmény.Remélem te nem fogsz odáig eljutni hogy ezen átkeljen esned.
LAdrienn
2013-08-01 10:09:36
 
Amit még nem írtam, tegnap is és ma is szúrkál a hasam és olyan érzésem van mintha meg akarna jönni, ehhez még nem folyamatosan csak időnként(pár óránként) intenzív érzéssel, sok krémes fehér folyás társul nem volt még ilyen nekem soha. Szerintetek mitől lehet? Esetleg valaki tapasztalt már ilyet?
jarókriszta
2013-08-01 10:07:41
 
veroni07 köszi szépen,nincs görbém nem vezetem már 2hónapja.
veroni07
2013-08-01 09:57:07
 
Jàrókriszta
Bocsi. Most olvastam vissza...reméljük boldog ciklust zàrsz:)!!!
csillka
2013-08-01 09:52:51
 
Moha, veroni

Igen, természetesen egész ciklus alatt ugyanott kell mérni.
Úgy volt, hogy ma reggel megébredtem, szokás szerint még csukott szemmel nyúlok a hőmérőért, és megmérve 36,7-t mutat mint tegnap, de éreztem, hogy olyan melegem van, mint nem szokott lenni. Ezért egy másik hőmérővel hüvelyben megmértem ami 37,1-t mutatott.
Ezt csak azért írtam le, mert meglepően nagy a különbség. Természetesen a 36,7-t írtam be.

jarókriszta,

sajnálom, hogy át kellett esned ezen. Szívből kívánom, hogy meghozza a kivánt eredményt.
Az én orvosom is azt mondta tavasszal, ha nem jön össze nyárig(akkor járt le az év) akkor átjárhatóságit csinálunk! Annyitól hallottam milyen fájdalmas, én is nagyon félek tőle. De volt akinek utána sikerült is! Ahogy irtad bármilyen áldozatot megér!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!