Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
MRitu
2013-08-06 11:18:29
 
Adrienn 128
Én már semmin nem lepődök meg..előtte hónapban a doki félidőben nem látott domináns tüszőt, utána végig ittam a palástfüvet megint..lehet hogy eltolódott, vagy a csoda tudja..
Nevetném, ha a sok tankönyvi görbém után pont ebből lenne valami..:)))
adrienn128
2013-08-06 11:14:52
 
Pixibaba, sajnálom, de drukkolok, hogy elinduljon még felfelé, és ott is maradjon még jó hosszú ideig!

LAdrienn, Plumiera, Dia: köszi szépen a bíztatást!

Dia, lehet, hogy most lesz az ovud, (előtte esik le a hő) ebben a hónapban én sem nagyon tudtam a nyákra hagyatkozni.

LAdrienn, ha hiszed, ha nem, pont úgy izgulok a hétvégi teszted miatt, mintha az enyém lenne :)

MRitu, ha tényleg magasabb a hőd, mint ovu előtt lenni szokott, meg egyéb tünetek is voltak, akkor én is azt mondom, hogy lehet, hogy előbb volt ovud. De ebben a hőségben semmi sem biztos :)De ha voltatok együtt aznap, akkor talán nem volt későn.
MRitu
2013-08-06 11:10:07
 
Háát, lányok, hajlok rá hogy igaza van a rendszernek. Aznap épp a tesóm pici lányával voltunk sétálni, és úgy szúrt a hasam mint ovukor. Mondtam is neki, ha nem tudnám hogy korán van, azt mondanám, az volt..és erre ma berakja..
Ilyen magas soha nem szokott lenni ilyenkor a hőm, főleg nem napokig egymás után..
A párom aznap(pénteken) jött haza, szóval ha az volt, lehet hogy már késő volt ..
Dia1984
2013-08-06 10:59:46
 
LAdrienn, drukkolok! Nagyon szeretném, ha összejönne!!! Egy kis erőt adnál nekem/nekünk! :(
LAdrienn
2013-08-06 10:55:56
 
Dia1984
hétvége felé tervezem, hogy tesztelek 13-15.dpo környékén akkor már talán kimutatja, ha van baba, de alig tudom már kivárni :-)
Dia1984
2013-08-06 10:46:10
 
Szép napot Lányok!

Moha13, adrienn128 nagyon szépek a görbék!!!! Remélem sikerrel jártok!

LAdrienn, te sem panaszkodhatsz! Mikorra tervezed a tesztelést?

Pixibaba, még te se add fel!

Nagyon szorítok mindenkinek!!!!

Én ma reggelre szinte kihűltem. :) Vagy most lenne az ovum? A nyák nem erre utal, tesztet pedig (még) nem csináltam.
LAdrienn
2013-08-06 10:35:48
 
pixibaba
sajnálom :-( reménykedjünk hátha visszamegy még...
pixibaba
2013-08-06 10:14:30
 
sziasztok hát nekem leesett a hőm :(
Kira84
2013-08-06 09:54:57
 
Helló mindenkinek,én ma így állok...
Moha13
2013-08-06 09:30:41
 
plumeria14

A Te mai görbéd hol van? :)
Ami MRitu korai ovuját (ha az) illeti, itt a fórumon is volt valaki, akinek rögtön mensi után volt az ovuja, de neki mindig ott volt.
MRitu
Szerintem ha Neked eddig mindig középen volt, akkor elég kicsi az esélye, hogy így átvándorolt majd két héttel korábbra...na, idővel minden kiderül. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!