Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
annácska75
2016-02-17 15:43:55
 
Renáta1989!Ahogy Ági is írja,én is voltam ilyen problémával nőgyógyásznál!Méhszájseb okozta!Javasolnám menj el orvoshoz!
Renata1989
2016-02-17 14:09:52
 
Ági41
Fogalmam sincs,nem tudok róla.. Mert ritkan fordult elő velem ilyen.. Jövőhéten megyek dokihoz és majd kiderul..
hugery
2016-02-17 13:58:57
 
Ma még kitart a hő, innen nem hiszem felszökken, nem jött még meg, csak előszele jelzi holnapra.......de jó :(
Ági41
2016-02-17 13:07:41
 
Renáta1989, nincs véletlenül méhszájsebed?
A kb. úgy 23 éves korom körül nekem is volt, hogy szex után kicsit véreztem. A végén kiderült, hogy méhszájseb volt az oka, a nőgyógyász lefagyasztotta.
Nekem kétszer újult ki, azóta nem volt ilyen problémám, 20 éve volt.
Arivett07
2016-02-17 12:53:05
 
Sziasztok! Én ma így állok.
csöpszi
2016-02-17 11:29:54
 
sziasztok!
köszönöm mindenkinek a biztatást :)
a "terhes" görbém miatt kb az ovu után 40 napig volt magas a hőm, addig mértem. tegnap próbáltam új ciklust kezdeni erre betette a gép a leendő ovumat a 46.napra, gondolom mivel az előző görbét úgy vette hogy nem voltam terhes csak később jött meg.
így csináltam a pozitív tesztes görbéből egy 32 naposat (tudom hogy kb annyi szokott lenni) és a maradék hőmérős napokból még egy másik ciklust.
így a tegnapi nappal új ciklust kezdtem, viszont ma megmértem a hőmet reggel és még mindig magas, 37.2 az ébredési hőm.
mivel van egy 3 cm-es ciszta a jobb petefészkemben gondolom az tartja fent a hőmet... 10 nap mulva kell visszamennem a nőgyógyászomhoz kontrollra gondolom mond majd erre valamit, de remélem hamar kifakad vagy felszívódik mert így nem sok esélyem lesz követni hogy alakul a ciklusom... :(
Zajlus
2016-02-17 11:07:34
 
Sziasztok.
Csöpszi gyors felépülést kivánok mint testileg ,ugy lelkileg is,mi nök erösek vagyunk.
Kolibri84 én szedek folsavat+b komplex,cink,szelén(az egybe van)
Encsiga nagyon szép a görbéd csak szépen maradjon fent a höd :)
A többieknek meg megy a drukk h sikerüljön,én is új cikluson vagyok most várom h mikor lesz ovu.Pénteken megyek folikula mérésre épp érdekel h mi lesz a helyzet.



Renata1989
2016-02-17 10:36:05
 
Jó reggelt lányok! Aggódom.. Jövőhéten megyek dokihoz..
Nem ide tartozó téma,de érdekelne hogy valakivel elő fordult e mar hogy, szexnél feszult a hasa,és utana pecsételő vérzése volt? De csak egy két percig.. utana meg barnázás,minimális.. ilyen meg nem fordult elő velem .. Hogy ez mitől van? Vasarnap mult el a menses,és hétfőn voltunk egyutt.. Köszi ha valaki válaszol rá..
Dorka76
2016-02-17 09:11:43
 
Jó reggelt lányok. Encsiga szépen alakulsz :)
Na nekem bejött az örök mondás...innen szép zuhanni :( Gondolom pár nap és megjön. Erről ennyit... Remélem többiek jobban haladnak, szurkolok :)
Encsiga
2016-02-17 08:18:04
 
Jóreggelt! Csak emlegetni kellett az emelkedést. Úgy meglepődtem reggel hogy 2x is megmértem. Nem akarok lezuhanni :( :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!