Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
hugery
2016-02-18 17:45:38
 
:( jobbkor nem is jöhetett meg, de nem fájt a hasam szerencsére.
hugery
2016-02-18 17:44:00
 
Nevergiveup nem irigyelek! Csak jól értékelték a délelöttöt, a dokumentumaim olyanok hogy ajajj :) (nem vagyok költő), 20 napon belül küldik az eredményt.
Nevergiveup
2016-02-18 17:35:25
 
Gratula hugery!:) :) Ráadásul mensi 1.napján ilyen jó vagy? Hátha ez a siker hozzájárul a babához (a stressz nagyon ront a dolgokon)!!!! Szurkolok!

Nekem május 26 (elvileg).:)
hugery
2016-02-18 17:29:06
 
Köszönöm, hogy ennyien szurkoltatok!!! A gyerekek ügyesek voltak, megdícsérték a gyerekeket, engem is, hogy jó a csapatom:)
Rettentően ideges voltam, de mostmár TÚL VAGYOk RAJTA! Mégegyszer köszi Csajok!!! :)
Nevergiveup
2016-02-18 17:14:24
 
DÁgi! Most voltam pár hete ultrahangoson. Nem fájt, egy kis menses szerű alhasi feszítő érzésem volt (a “ballon” amit felfújnak, hogy elzárja a méhnyaknál a kontrasztanyag útját), de a doki mondta, hogy egy òràval előtte vegyek be görcsoldót és egy fájdalomcsillapítót. Egy mozdulat volt csak amikor “megugrottam”, de ott csak valami volt az ultrahanggal meg a katèterrel, amiatt, szerintem megnyomta véletlen a géppel.

Utána amint leeresztették a ballont elmúlt a menses érzés, egyáltalán nem fájt már. Utána 3-4 napig ilyen furi volt a nyákon, gondolom még a kontrasztanyag miatt, meg egy pici barnázás volt.

Durvábbra számítottam, kellemesen csalódtam! Nekem inkàbb az volt a furi, hogy ketten kutatnak a lábaim között, de meg kell majd szoknom :D ha egyszer szülni megyek majd!

Ne aggódj, hamar megvan!:)
Kolibri84
2016-02-18 11:33:11
 
Szeretnek egy kis segitseget kerni.
Megjott a hormonsor eredmeny:
TSH 1,86 mU/L
T4L 1,11 ng/L
TPO 124 Ul/mL - ez utobbi hatarertek felett. Doki szerint nem kell kezelni, de ha teherbeesek akkor szeretne nyomonkovetni.

Valaki megszakertene?
Elore is nagyon nagyon koszonom!
Tsibe
2016-02-18 09:48:49
 
Ja, és az alacsony érték sem katasztrófa. Úgy tudom, hogy menopauza előtt 5 évvel teljesen eltűnik az AMH a szervezetből, szóval csak előrejelez.
Tsibe
2016-02-18 09:44:47
 

Sziasztok!
DÁgi79, nekem is néztek AMH-t (persze, én lombikra készülök), és én is paráztam tőle. Aztán utána olvastam picit. Ha az FSH-d rendben van, akkor nagy valószínűséggel az AMH-val sem lesz gond. Nekem szép 6-os FSH mellett 4,6 az AMH. Ez mondjuk emelkedett szint, és hiperstimulációra hajlamosít, de legalább nem alacsony :) Egyébként elvileg 1 és 3,5 között jó az érték.
DÁgi79
2016-02-18 09:23:28
 
Sziasztok lányok!

Elsőnek is: Nevergiveup, milyen volt az átjárhatósági vizsgálat? Ultrahangoson voltál? Nekem is kell mennem következő ciklus kezdetekor, amikor elmúlik a menszesz. Nagyon parázok :(
Hétfőn voltam nőgyógyásznál, mondta, hogy a hormonsorom jó, viszont meg kellene nézni az Anti-müllerian hormont, na ez után olyan rossz érzés fogott el, volt akinek nézték? A lényeg, hogy mennyi tartaléka van a petefészeknek.
Teljesen beforgattam magamat, hogy biztosan nem sok van már hátra és következik a menopauza. Egy kicsit megnyugtattak a vérvételen, hogy a kaálisokat is ezzel küldik hozzájuk.

Mindenkinek sok sikert a babásodáshoz!!!!!
Renata1989
2016-02-18 09:19:37
 
BKATA77 Köszönöm szépen a felvilágosítást,nagyon kedves vagy.. Ez megnyugtató ha csak ennyi lehet a háttér mögött.. :) Jövőhéten megyek a dokihoz majd meg említem azért neki a dolgot..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!