Ureaplazma fertőzés

Tisztelt Doktor Úr! Ureaplazma fertőzés derült ki nálam, ami lehet hogy nagyon régóta kezeletlen, és lombik programra készülünk. A kérdésem csak az lenne hogy az Ön véleménye szerint mindenképpen meg kell e várni az eltűnését vagy ez nem befolyásolja a sikerességi rátánkat? Illetve az is kérdésem lenne, hogy hogy az ureaplazma befolyásolja e a petesejtjeim minőségét ha nem kezeljük?


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Kérdező!
A termékenységi problémákkal küzdő embereknél az ureaplazma előfordulása nem nagyobb, mint a kontroll
csoportnál és több tanulmány azt mutatja, hogy a kezelés után nem javul a
termékenységi ráta. Az egyetlen eset,
amikor a kezelés előnyös lehet, az ismétlődő vetélés. Sok az álnegatív és álpozitív eset is. Petesejt minőséget nem befolyásol.
Üdvözlettel Dr. Tekse István
Meddőségi-endoszkópos specialista, nőgyógyász-endokrinológus
www.szulesz-nogyogyaszt.hu

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Sokan nem hisznek az interneten talált oldalakban, azt mondják, hogy egy számítógép nem tudja kiszámolni az ovulációt, hogy ez csak egy általános program. Én mindenkinek, aki babát szeretne, csak ajánlani tudom a TervezettBaba.hu honlapot, mert nekünk ennek az oldalnak a segítségével sikerült babát fogantatnunk. Köszönöm nektek!"

Ibike

Lájkolj minket!