Jó napot kívánok Kedves Doktor úr!
Mai napon voltam orvosnál az utolsó menstruációm május 13.án volt 32-34 napos ciklusaim vannak, nem pontosak. Viszont az utsó menzesz szerint 6-7 hetes terhes vagyok. A vizsgálaton szabályos 10 mm petezsák és benne 6 mm szikhólyag volt. Viszont az embriót még nem látta a doktor. 1 hét múlva kell visszamennem. Azt mondják korai lehet a terhesség nem 7 hetes és azért nem látott semmit. A Doktornő szerint kell izgulnom ugye ez még lehet rendes terhesség?
Várom válaszát
Köszönettel
Kedves Kérdező!
Lelete egy 3-4 hetes terhességnek felel meg. Jelenleg nincs ok izgalomra, legyen kedves majd ismételt vizsgálatra megjelenni a javaslatnak megfelelően. Főleg a hosszabb ciklusoknál nem lehet sokszor tudni mikor volt az ovuláció.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
www.szulesz-nogyogyaszt.hu
"Két hónapja találtam meg ezt a honlapot. Párommal augusztusban jutottunk el arra az elhatározásra, hogy szeretnénk 7 év után egy második gyermeket. Eddig nem sikerült, de az oldal segítségével ez most összejött. Nagyon szépen köszönöm ezt a lehetőséget."
Éva