1-2 napos menzesz

Kedves Doktor Úr!
27 éves vagyok, van egy 2 éves kisfiam. Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után 2 hónapig védekeztünk, majd ezután a 3. hónapban rögtön terhes lettem. Naptár szerint peteérés napján próbálkoztunk. Második babával 5 hónapja próbálkozunk, rendszeresen. 1 éve hagytam abba a gyógyszert, az amúgy is problémás bőröm sokkal rosszabb néhány hónapja (gyógyszer abbahagyása után 3-4 hónappal kezdődött). Illetve a menzeszem 1-2 napig tart. Lehet ennek valami köze ahhoz, hogy nem sikerült teherbe esnem? Érdemes lenne egy kivizsgálás? Több alternatív módszerrel (nem gyógyszer) is próbálkoztunk már.
Terhesvitaminnal kapcsolatban is lenne kérdésem. Amiben napi 800ug A-vitamin van az sok? Árthat valamit ha sikerül a baba? Válaszát előre is nagyon Köszönöm.


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Kérdező!
Az 1-2 napos menzesz felveti számomra a megfelelő peteérés kérdését. A terhesvitaminban lévő A vitamin rendben van. Vizsgálat szükséges, tisztázandó a peteérés.
Üdvözlettel Dr. Tekse István
www.szulesz-nogyogyaszt.hu

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Sziasztok! Mariann vagyok 38 éves. Mi a párommal több mint egy éve próbálkoztunk míg rá nem találtam erre az oldalra. Nagyon sokat köszönhetek neki és az itt együttműködő orvosoknak is. Hála Istenek 5 hetes terhes vagyok! Ez mindössze 4 hónap alatt sikerült. Ne aggódjatok, mindenkinek sok sikert kívánok! És köszönöm még egyszer a tervezettbaba.hu-nak :)))"

Mariann74

Lájkolj minket!