Progeszteront kellene szednem?

Kedves Doktor Úr!
Endometriózis mellett, elmaradt a menzeszem és pozitívat teszteltem. Koràbban előfordult menzesz előtti barnàzàs. L thyroxin hormont szedek a pajzsmirigyemre, sokat olvastam a sargatest elegtelenseg miatti vetelesrol, Ön szerint el kellene kezdenem peogeszteront szedni? Meg ket het mire el tudok menni orvoshoz.
Koszonettel
Szabina


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Szabina!
Ha nincs panasz, úgy saját progeszteronszintje nagy valószínűséggel rendben van, kiegészítő gyógyszer nem szükséges. Pár hét múlva inkább fT4 szint kontroll / és nem TSH / javasolt a pajzsmirígyfunkció kontrollja miatt.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
www.szulesz-nogyogyaszt.hu

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"1,5 év próbálkozás után az első tervezettbaba.hu oldalon vezett grafikon segítségével a héten pozitívat teszteltem! :) Nagyon örülök hogy véletlenül bár de rátaláltam az interneten erre az oldalra! Köszönet! Kitartást mindenkinek!!!!!!!! Szerintem a négy legfontosabb dolog a sikerhez: egészség, pontos időzítés :) (nem könnyű) , csak pozitív gondolatok legyenek a témában és kitartás!"

Andrea

Lájkolj minket!