Progeszteron pótlás szükséges

Szép napot ! Olyan 6 hetes lehetek
A progeszteron 14,50 az érték , nem alacsony ? Kell - e pótlás ?
A hcg szint 2240 lett az érték .


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Kérdező!

A szülészeti gyakorlatban nem kell progeszteront nézni ha nincs panasz.
Az első trimeszterben 10-44 ng/ml a megfelelő progeszteron érték. Tehát jó az Öné.

Üdvözlettel Dr. Tekse István
Meddőségi és endoszkópos specialista, nőgyógyász-endokrinológus

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Négy ciklus vezetése után tegnap reggel halvány pozitív a tesztem. Igazából még fel sem fogtam, hogy sikerült. Nagyon boldog vagyok! Köszönöm szépen az oldalnak, hogy megkönnyíti a jövendőbeli anyukák életét! Lányok kívánok nektek kitartást, bízzatok benne, hogy összejön!"

Volpe

Lájkolj minket!