Szép napot ! Olyan 6 hetes lehetek
A progeszteron 14,50 az érték , nem alacsony ? Kell - e pótlás ?
A hcg szint 2240 lett az érték .
Kedves Kérdező!
A szülészeti gyakorlatban nem kell progeszteront nézni ha nincs panasz.
Az első trimeszterben 10-44 ng/ml a megfelelő progeszteron érték. Tehát jó az Öné.
Üdvözlettel Dr. Tekse István
Meddőségi és endoszkópos specialista, nőgyógyász-endokrinológus
"Négy ciklus vezetése után tegnap reggel halvány pozitív a tesztem. Igazából még fel sem fogtam, hogy sikerült. Nagyon boldog vagyok! Köszönöm szépen az oldalnak, hogy megkönnyíti a jövendőbeli anyukák életét! Lányok kívánok nektek kitartást, bízzatok benne, hogy összejön!"
Volpe