Jó napot Dr úr!
Ma vagyok 6+3 hetes kismama! Tegnapi nap folyamán voltam magánlaborba ahol levetettem többek között a progeszteron értékemet mivel jövőhéteb megyek endokrinológushoz!( pm alúlműködés,IR,és hipofízis micr adenoma áll fent ezek mind kezelve vannak)
A progeszteron értékem napi 2×1 progeszteron exeltis mellett 46,60 nmol/L lett! Ez normál értéknek számír ennyi idős terhességnél! Kicsit stesszelek mivel volt már egy spont vetélésem és egy 13heti terhesség megszakításom fejlődési rendellenesség végett! És őt már nagyon de nagyon szeretném egészségesen kihordani! Megtiszelő válaszát előrre is nagyon köszönöm!
További szép napot!
Kedves Kérdező!
Elküldött eredménye rendben van, nyugodjon meg ( nem kell nézegetni a progeszteron szintet egyébként).
Üdvözlettel Dr. Tekse István
Meddőségi-endoszkópos specialista, nőgyógyász-endokrinológus
www.szulesz-nogyogyaszt.hu
"Majdnem négy évi várakozás után fogant meg a kisbabánk. A tervezettbaba.hu-n 7 hónapig kísértem figyelemmel a ciklusomat és az ovulációs idők meghatározása is biztosan sokat segített, hogy most már én is anyuka lehetek. Jelenleg 15 hetes vagyok. Mindenkinek kívánom, hogy sikerüljön!"
Galagonya