Pecsételő vérzés

Szép napot!
A menstruációs ciklusom általában 34-37 napos de volt már 40 napos is.
Most volt meg a menstruációm Április 12.-én és 16-án volt vége. 17.én és 19.én voltunk együtt a vőlegényemmel óvszerrel védekeztünk.
Most azonban 3 napja pecsételő vérzésem van, sose volt ilyen és időnként nagyon erősen belehasít a bal alhasamban. Tavaly márciusban voltam nőgyógyászaton ahol volt cítológia szűrés is. Az eredményből azt mondta az orvos, hogy magas az ösztrogén szintem a progeszteron pedig alacsony ezért 3 hónapig progeszteron tablettát kellett szednem. Fogamzásgátlót soha nem szedtem is tilos is azt mondta a nőgyógyász orvos.
A közeljövőben babát szeretnék a vőlegényemmel.
Az lenne a kérdésem mitől van most ez a pecsételő vérzés?
A választ előre is köszönöm!


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Kérdező!
Akár gyulladás miatt is lehet, nőgyógyászati vizsgálat javasolt.
Üdvözlettel Dr. Tekse István

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Köszönöm a tervezettbaba.hu-nak! 3 vetélés után találtam az oldalra, azt hittem már a teherbe esés sem fog menni ennyi műtét után. Már a 2. hónap után sikerült! Köszönöm az oldalnak, hogy ilyen érthetően leírják mi miért van és hogy melyik hormon mit okoz. Igazából egy érdekes kísérletnek indult részemről de már a 13. hétben vagyok! Köszönöm még egyszer. :) Sok sikert kívánok a többi "babavárónak" is!"

BMZS77

Lájkolj minket!