Kedves Doktornő!
Rá tudna nézni a grafikonomra? Mit lát rajta a hőmérsékletekből? Ovulációm nem akkor volt amikor a naptár mutatta, hanem úgy néz ki hamarabb, mert 17-én teszteltem pozitív ovu tesztet és pont előtte nap voltam 16-án HSG-n. Ön szerint mi lehet? 17-én voltunk együtt a párommal meg 18-án is.
Köszönöm válaszát.
Kedves Kitti!
Sajnos a grafikonjából nem tudom megmondani, hogy mikor lehetett az ovulációja, mivel csak 18-án kezdte el vezetni a hőmérsékleti görbéjét, és egyéb testi paramétert sem nagyon vitt be.
Üdvözlettel,
Dr. Kámory Enikő
"Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy elmondjam, én is babát várok! 3 hónapig vezettem a grafikont, és nagy nagy köszönettel tartozom a tervezettbaba.hu oldalnak, akik hozzájárultak ahhoz, hogy megismerhessem a szervezetem működését, az ovulációm pontos időpontját. Továbbá köszönöm, hogy a szinte végtelennek tűnő kíváncsiságomat és érdeklődésemet gyors, szakszerű válaszokkal igyekeztek kielégíteni. Még egyszer köszönöm, és mindenkinek ajánlom, aki babát szeretne! "
Erika