Üdvözlöm! Mónika vagyok, 27 éves és 3 gyerekem van. 1.5 éve elvesztettem fél év alatt 2 babát, az okát mai napig nem tudják, annyit mondtak, hogy magzati korban lehelt. Most ma kiderült, hogy szintén terhes vagyok, de nagyon félek, mert nem szeretném megint elveszíteni. A rokonságban sárga test hormon hiányra gyanakodnak. Doktor úr szerint mit lehet tennem és mi lehet a gond, merre menjek, mihez kezdjek, hogy ne menjen el ez a baba is?
Kedves Mónika!
Úgy gondolom, hogy ha már terhes akkor nincs mit csinálni, reménykedni kell abban, hogy a terhesség megmarad. Ilyenkor már a kivizsgálások egy részét megváltoztatná a terhességi hormonhatás. Diétázzon, rendszeresen mozogjon, orvosával beszéljen meg progeszteron pótlást, ennél többet már nem tehet.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
szülész-nőgyógyász
szulesz-nogyogyaszt.hu
"Sokan nem hisznek az interneten talált oldalakban, azt mondják, hogy egy számítógép nem tudja kiszámolni az ovulációt, hogy ez csak egy általános program. Én mindenkinek, aki babát szeretne, csak ajánlani tudom a TervezettBaba.hu honlapot, mert nekünk ennek az oldalnak a segítségével sikerült babát fogantatnunk. Köszönöm nektek!"
Ibike