Jó napot!
Azt szeretném megkérdezni, hogy az ovuláció napján lehetek terhes? Mennyi az esélyem rá? Ovulációm február 24-én lesz. Mikor a legnagyobb az esélyem, hogy teherbe essek? Ovuláció előtt jó együtt lenni a párommal, hogy terhes legyek?
Kérem segítsen!
Kedves Anita555!
A legjobb lenne az ovulációt megelőző napra időzíteni az együttlétet, további információt talál a http://tervezettbaba.hu/tudastar/egyuttletek-idealis-idozitese oldalon.
Üdvözlettel,
Dr. Kámory Enikő
"Sziasztok! Mariann vagyok 38 éves. Mi a párommal több mint egy éve próbálkoztunk míg rá nem találtam erre az oldalra. Nagyon sokat köszönhetek neki és az itt együttműködő orvosoknak is. Hála Istenek 5 hetes terhes vagyok! Ez mindössze 4 hónap alatt sikerült. Ne aggódjatok, mindenkinek sok sikert kívánok! És köszönöm még egyszer a tervezettbaba.hu-nak :)))"
Mariann74