Üdvözlöm Dr. Úr!
A párommal tervezzük a babát,de 8 hónappal ezelött még védekeztem 1x 3 hónapig volt hatása. És 6 hónap után megjött, most vagyok túl a második menstruáciomon. Most lehetséges a teherbeesés? Vagy még várni kell míg a gyógyszer kiürül a szervezetemböl? Vagy már kitisztultam ennyi idő után?
Válaszát előre is köszönöm
Mónika
Kedves Kérdező!
Leveléből nem értettem tisztán , hogy most rendszeresen 26-30 naponta van-e menzesze. Ha nincs, úgy endokrinológiai konzultáció javasolt. Ha van, akkor van esély a teherbeesésre.
Üdvözlettel Dr. Tekse István
www.szulesz-nogyogyaszt.hu
"Pozitív lett a tesztem, aminek nagyon örülünk. Sokat tanultam Önöktől és azoktól a felhasználóktól akik mindennapi tapasztalataikat megosztják a Fórumon. Első hónapban használtam ezt az oldalt és sikerült a baba. Biztatásként 39 éves vagyok és van esély ebben a korban is. Bár egészségesen élek, sok stresszben dolgozom, ettől függetlenül mindenkit bíztatok. Sok sikert mindenkinek. Köszönöm, hogy van ez az oldal!"
Csisze