Üdvözlöm!
Párommal szeptember-október körül szeretnénk elkezdeni próbálkozni a babával és szeretném megkérdezni Ön szerint mikor lenne érdemes abbahagyni a fogamzásgátló használatát? Illetve a másik kérdésem, hogy nagyon szeretnénk ha az első gyermekünk fiú lenne és olvastam pár praktikát erről. Czeizel Endre szerint az együttlét előtt érdemes szódabikarbónás vízzel egy hüvelyöblítést végezni. Ezt lehet nyugodtan alkalmazni vagy van esetleg valami rossz hatása a hüvelyre?
Válaszát előre is köszönöm!
Kedves Kérdező!
Nincs a fogamzásgátlónak magzatkárosító hatása így bármikor abbahagyható. A népi praktikákat - hiedelmeket - próbálni kell fiú-lány ügyben :-) !
Üdvözlettel Dr. Tekse István
www.szulesz-nogyogyaszt.hu
"Pozitív lett a tesztem, aminek nagyon örülünk. Sokat tanultam Önöktől és azoktól a felhasználóktól akik mindennapi tapasztalataikat megosztják a Fórumon. Első hónapban használtam ezt az oldalt és sikerült a baba. Biztatásként 39 éves vagyok és van esély ebben a korban is. Bár egészségesen élek, sok stresszben dolgozom, ettől függetlenül mindenkit bíztatok. Sok sikert mindenkinek. Köszönöm, hogy van ez az oldal!"
Csisze