A kérdés:

Tisztelt Doktor úr, 30 éves vagyok. Sajnos 10 hetesen elhalt a magzat, műszeres terheség megszakításom volt, május 11 én. 2006 óta pajzsmirígy alulműködéssel kűzdöm. Március 6-án terheségem elején a TSH:0,090 FT-4:16,350 volt április 8 án a TSH:351 FT4:13,470 a terhesség megszakítáa után pedig TSH:0,054 FT4:16,310 Ez okozhatta-e a vetélésemet? Műtét után mai napig vannak problémáim. Az első menszeszem 20 napra megjött a műtét után, következő 25 napra és a kettő között volt 1-2 csepp vérzésem. De a második menszeszem sem volt normális 3 napon keresztül alig véreztem majd 4 napig szinte ömlött belőlem a vér majd enyhült és 2 nap után elmúlt ami azt jelenti hogy 9 napig tartott. De miután elmúlt a menszeszem kb. 2 naponta vérzéseim vannak ismét 1-2 csepp vér volt észrevehető. Most a menszeszem pedig 23 napra jött meg. És észrevettem, hogy kissé szagos, sűrű folyásom is van. Ildikó


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Ildikó!
A nem megfelelően működő ( vagy beállított ) pajzsmirígy működés okozhat vetélést, de biztonsággal nem lehet csak ennek tulajdonítani. Amennyiben vérzészavara nem rendeződik kérem forduljon nőgyógyászhoz szakvizsgálatra.

Üdvözlettel: Dr. Tekse István
szülész-nőgyógyász
szulesz-nogyogyaszt.hu

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Sokan nem hisznek az interneten talált oldalakban, azt mondják, hogy egy számítógép nem tudja kiszámolni az ovulációt, hogy ez csak egy általános program. Én mindenkinek, aki babát szeretne, csak ajánlani tudom a TervezettBaba.hu honlapot, mert nekünk ennek az oldalnak a segítségével sikerült babát fogantatnunk. Köszönöm nektek!"

Ibike

Lájkolj minket!