Tisztelt Doktor Úr! Párommal babát szeretnénk, 2 hónapja kezdtunk el próbálkozni. Az első hónap sajnos korai vetéléssel végződött. A harmadik hónapban az ovulációs teszt a ciklusom 9. napján már pozitív lett, igaz csak halványan színeződött el a csík. Normális, ha félidő előtt van peteérésem? Sokat olvastam a PCOSről, a tünetei nem jelentkeztek nálam, derék csípő hányadosom normális, nem szőrösödök, nem hullik a hajam es minden hónapban jelentkezik a ciklusom 28-30 nap között. Lehetseges, hogy mindezek ellenére nincs is igazi peteérésem? Válaszát előre is köszönöm! Egy babára vágyó nő
Kedves Babára vágyó nő!
Nem részletezte, hogy ilyen rövid időn belül hogyan derült fény egy korai vetélésre. Amellett, hogy valakinek szabályos a ciklusa, sajnos (bár alacsony valószínűséggel) előfordulhat, hogy nincs megfelelő peteérése.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
szülész-nőgyógyász
szulesz-nogyogyaszt.hu
"Pozitív lett a tesztem, aminek nagyon örülünk. Sokat tanultam Önöktől és azoktól a felhasználóktól akik mindennapi tapasztalataikat megosztják a Fórumon. Első hónapban használtam ezt az oldalt és sikerült a baba. Biztatásként 39 éves vagyok és van esély ebben a korban is. Bár egészségesen élek, sok stresszben dolgozom, ettől függetlenül mindenkit bíztatok. Sok sikert mindenkinek. Köszönöm, hogy van ez az oldal!"
Csisze