A kérdés:

Tisztelt Doktor Úr! Én egy 35 éves nő vagyok és olyan problémával kell sajnos szembesülnöm, hogy előző párkapcsolatomból született 2 kisfiam természetes úton. A legidősebb már 14 a kicsi már 11 éves. Jelenlegi párommal már több mint egy éve próbálkozunk közös kisbabával de nem jön össze. A kérdésem az lenne hogy mekkora esélyem van arra hogy meddő vagyok, illetve hol kezdjük meg párommal a kezdő vizsgálatokat kihez forduljunk? A válaszát előre is köszönöm. Szöszke


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Szöszke!
Meddőség esélyére konkrét számot mondani úgy gondolom így nem lehet. Amennyiben 1 éve nem esik teherbe úgy természetesen Önt és párját is szükséges lenne kivizsgálni. Intézetünkben teljes körű meddőségi kivizsgálást tudunk nyújtani melyben állok szíves rendelkezésükre.

Üdvözlettel: Dr. Tekse István
szülész-nőgyógyász
szulesz-nogyogyaszt.hu

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Én is szeretném megköszönni az oldalnak, hogy figyelemmel tudtam kísérni a ciklusom a hőmérséklet vezetésével. 2 hete teszteltem pozitívat, és ma voltam orvosnál, a 7. hét elején járok. Most már elhiszem, hogy tényleg terhes vagyok. Köszönöm!"

kicsiila

Lájkolj minket!