A következő kérdésem lenne 3 havi hormon vérvételi eredményekkel kapcsolatban: TSH 3 GEN 2.010 mlU/ml FSH 6.1 LH 5.18 Prolaktin 14.66 Progeszteron 1.79 Az orvosom azt mondta, h tökéletesek az eredmények, de én azt hallottam ,hogy a TSH jobb ha 2 alatt van? Mi az igazság? teherbe lehet esni ilyen TSH mellett? Köszönöm, Beáta
Kedves Beáta!
A TSH alapján Önnek tünetmentes pajzsmirígy alulműködése van, endokrinológiai konzultációt javasolnék. Valóban 2 alatt, inkább 1-hez közelítő érték lenne az ideális.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
szülész-nőgyógyász
szulesz-nogyogyaszt.hu
"Elmúltam 40 éves, sajnos volt egy spontán vetélésem... De most kisbabát várok. A Tervezettbaba.hu segítségével 5 hónap után teherbe estem. Itt szeretném még egyszer megköszönni Nektek, akik ezen az oldalon dolgoztok."
ÁgiBudapest