Tisztelt Doktor Úr!
A Róbert Károly magánkórházban jártam meddőségi kezelésre, ahol az endokrinológiai vizsgálatokat Ön készítette és értékelte. A leleteim alapján enyhe IR-t diagnosztizált, amire gyógyszert nem, de napi 2 Inofolicot írt fel. A kérdésem az lenne, hogy sikeres teherbeesés esetén az Inofolicot meddig érdemes szedni? Jelenleg Femibion 1-et is szedek.
Válaszát előre is köszönöm!
Kedves Kérdező!
A terhesség 12. hetéig én mindig javaslom.
Üdvözlettel Dr. Tekse István
"Négy ciklus vezetése után tegnap reggel halvány pozitív a tesztem. Igazából még fel sem fogtam, hogy sikerült. Nagyon boldog vagyok! Köszönöm szépen az oldalnak, hogy megkönnyíti a jövendőbeli anyukák életét! Lányok kívánok nektek kitartást, bízzatok benne, hogy összejön!"
Volpe