Az Inofolicot meddig érdemes szedni?

Tisztelt Doktor Úr!
A Róbert Károly magánkórházban jártam meddőségi kezelésre, ahol az endokrinológiai vizsgálatokat Ön készítette és értékelte. A leleteim alapján enyhe IR-t diagnosztizált, amire gyógyszert nem, de napi 2 Inofolicot írt fel. A kérdésem az lenne, hogy sikeres teherbeesés esetén az Inofolicot meddig érdemes szedni? Jelenleg Femibion 1-et is szedek.
Válaszát előre is köszönöm!


Dr. Tekse István szülész-nőgyógyász

Dr. Tekse István - szülész-nőgyógyász válasza:

Kedves Kérdező!
A terhesség 12. hetéig én mindig javaslom.
Üdvözlettel Dr. Tekse István

 

Te is kérdeznél? Dr. Tekse István neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Négy ciklus vezetése után tegnap reggel halvány pozitív a tesztem. Igazából még fel sem fogtam, hogy sikerült. Nagyon boldog vagyok! Köszönöm szépen az oldalnak, hogy megkönnyíti a jövendőbeli anyukák életét! Lányok kívánok nektek kitartást, bízzatok benne, hogy összejön!"

Volpe

Lájkolj minket!