Aviva újrakezdése

Kedves Juli!
Második terhességem során (is) elhalt a magzatom sajnos 6-7. hét környékén. Megszűnt a szívhang. Nem volt szükség műszeres befejésre. Mikor kezdhetem újra az Avivát? És milyen rendszerességgel érdemes? Teherbeesés előtt heti 2X3-szor csináltam, 1x pedig az ovulációs gyakorlatokat. 43 éves leszek. Köszönöm szépen a válaszod!


Tóth Julianna Az Aviva Netzwerk Austria hivatalos oktatója

Tóth Julianna - Az Aviva Netzwerk Austria hivatalos oktatója válasza:

Kedves Sugarcube!
Nagyon sajnálom, hogy így alakult! Ha nem volt orvosi beavatkozás pár hét pihenőt akkor is javaslok számodra! A rendszeresség így jó lesz, ahogy legutóbb is végezted! Heti 3x végezheted a 18+1 gyakorlatot. És az Ovulációs gyakorlatot is lehet hetente egyszer végezni! Legközelebb a terhesség első 6 hetében nyugodtan végezd a 18-as alapgyakorlatokat, csak kíméletesebben, mint előtte! Csak úgy, ahogyan jólesik! Ez fontos! Örömteli és eredményes gyakorlást kívánok!
Üdvözlettel, Tóth Juli, www.avivastudio.hu

 

Te is kérdeznél? Julianna neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Pozitív lett a tesztem, aminek nagyon örülünk. Sokat tanultam Önöktől és azoktól a felhasználóktól akik mindennapi tapasztalataikat megosztják a Fórumon. Első hónapban használtam ezt az oldalt és sikerült a baba. Biztatásként 39 éves vagyok és van esély ebben a korban is. Bár egészségesen élek, sok stresszben dolgozom, ettől függetlenül mindenkit bíztatok. Sok sikert mindenkinek. Köszönöm, hogy van ez az oldal!"

Csisze

Lájkolj minket!