Aviva torna stimuláció alatt illetve beültetés után

Kedves Julianna!
Városomban most fog indulni aviva tanfolyam, amit szerettem volna elkezdeni. Azonban lombik kezeléshez most fog indulni az első stimulációs időszak. Kérdésem, hogy szabad-e ilyenkor aviva tornát végezni. A lombikot semmiképp nem szeretném halasztani, ha szükséges, inkább a tornát halasztanám el. Azonban érdekelne az Ön véleménye.
Válaszát előre is köszönöm szépen! Anna


Tóth Julianna Az Aviva Netzwerk Austria hivatalos oktatója

Tóth Julianna - Az Aviva Netzwerk Austria hivatalos oktatója válasza:

Kedves Anna, örülök hogy elérhető lesz a torna! A stimuláció alatt még lehet tornázni, de a beültetés után már tilos!!! Sikereket kívánok és jó gyakorlást addig is!
Üdvözlettel, Tóth Juli www.avivastudio.hu

 

Te is kérdeznél? Julianna neked is szívesen válaszol!

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 

Rólunk mondták:

"Sziasztok! Mariann vagyok 38 éves. Mi a párommal több mint egy éve próbálkoztunk míg rá nem találtam erre az oldalra. Nagyon sokat köszönhetek neki és az itt együttműködő orvosoknak is. Hála Istenek 5 hetes terhes vagyok! Ez mindössze 4 hónap alatt sikerült. Ne aggódjatok, mindenkinek sok sikert kívánok! És köszönöm még egyszer a tervezettbaba.hu-nak :)))"

Mariann74

Lájkolj minket!