Tisztelt Doktor Úr!
Tavaly október 12-én volt egy vetélésem, amit műtéttel fejeztek be. Az orvos tanácsára vártunk három hónapot az újabb babaprojekttel, ami azóta még nem sikerült. Viszont az elmúlt két menstruációm előtt 6-7 nappal pecsételő vérzés jelentkezett, ami ezelőtt nem fordult elő. Kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban, hogy ez utalhat-e esetlegesen valamilyen hormonproblémára? Igaz, a műtét utáni első menstruáció után a 20. napon voltam vérvételen, ahol minden értékem megfelelő volt.
Köszönettel: Tünde
Kedves Tünde!
Akár hormonproblémára is utalhat, ezt csak kivizsgálás alapján lehet megmondani. Amennyiben tartósan ilyenné válik a menstruáció jellege, úgy endokrin kivizsgálás is javasolt.
Üdvözlettel: Dr. Tekse István
www.szulesz-nogyogyaszt.hu
"Ha egy gyermekre vágyó nő tisztában van ovulációja és termékeny napjai pontos idejével, nagyobb eséllyel esik természetes úton teherbe. A TervezettBaba.hu oldal ezt az információt nyújtja felhasználóinak."
Dr. Fülöp IstvánMeddőségkezelési részlegvezető főorvosRóbert Károly Klinika