Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2013-05-09 18:40:51
 
Maryann1212.Szia üdv a csapatban!Aranyos vagy hogy rám írtál,Nos mivel nem bírtam magammal csináltam még egyet délután,hát az sem egyértelmű mert azon is van egy olyan gyenge csík amit szinte alig lehet látni,viszont most érdekesen elkezdett fájni a hasam is.Most az élénk piros pecsételésből átment barnázásba de az is minimális.Nem akarom bele élni magam mert már volt vetélésem ezért, nagyon óvatos vagyok.Ha van is baba majd csak Vasárnap tesztelek újra hátha addigra egyértelmű lenne .De ha mégsem jött össze, csak a hormonok játszanak velem ,akkor sem csüggedek van következő hónap és új esély.
Maryann1212
2013-05-09 17:20:12
 
Kedves Kira!
Bocsi hogy így ismeretlenként írok ,de már pár hónapja olvaslak benneteket, de ehhez hozzá kell szólnom :)
Az én csíkom is halvány volt, és most már 7 hét 3 napos terhes vagyok. és az volt a furcsa a 4.-5. héten is halvány volt utána kezdett beerősödni. Az ovu. tesztem viszont,nagyon erős volt.
Nem is rozsaszin hanem egyenesem sötét lila.Én a mensim előtti napon csináltam és már akkor kimutatta. Csinálj még terhességi tesztet. Az én görbém is hasonló volt mint a tied amit beraktál ide.
Nem ragoznám tovább. Sok sikert neked , és a többieknek is. Üdv egy lelkes olvasótok :)
Dmonalizi
2013-05-09 16:59:16
 
Sziasztok.
Én így állok ma.
Moha13
2013-05-09 14:40:31
 
Kira

Csinálj holnap is egy tesztet. :)
Nekem a múlt hónapban nagyon megtetszett az intimed (dm-ban van és olcsó is), mert szép erős és széles a csík rajta...nekem sajna csak egyet mutatott, de majd most...:)
Egyébként a tájékoztatóján azt írja, hogy már a nemvárt előtt is kimutatja.:)
Mirmite
2013-05-09 14:16:06
 
Kabocakati


Hát persze hogy megy a drukk:))
kabocakati
2013-05-09 13:45:01
 
Igen, lányok, ez lenne kb a 2. nap, és a kis pötty óta semmi.
Pár napot még várok, és azután tesztelek.
Se hergelni nem akarom feleslegesen magam, se tesztelni feleslegesen. Ilyenkor még simán lehet fals a negatív teszt eredmény.
Drukkoljatok! :)
csisze
2013-05-09 12:52:38
 
Sziasztok!
Olvasgatom a bejegyzésezeket ,én ebbe a hónaba léptem fel először és eléggé tapaztalatlan vagyok.Elemezzétek a látottakat. Köszönöm.
Kira84
2013-05-09 11:52:26
 
Moha13.Szia igen az volt halvány de nagyon viszont már az sem látszik lehet szellem csík volt.
Kira84
2013-05-09 11:51:19
 
plumeria14.Szia igen az volt nagyon halvány,de már száradás után nem látszik sajnos ilyenkor mi van nem értem.
Kira84
2013-05-09 11:50:16
 
Hát lányok ez olyan halvány hogy rendesen szugerálni kell hogy lássam,csináltam egy próbát az lh tesztet megcsináltam reggeli és egy későbbi mintából, és a reggeli az erősebb lett.Nem tudom mi tévő legyek.Száradás után megnéztem a tesztet és most már, meg a halvány csíkot sem látom lehet csak szellem csík volt.Ilyenkor lehet hinni az ovu tesztnek?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!