Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
DRI44
2013-07-31 10:09:24
 
Sziasztok!
Korábban írtam ide, mostanában nem, de folyamatosan olvaslak benneteket. A 3. hónapban sikerült a baba, írtam a reménykedők fórumba is. Gondoltam ad egy kis pozitív energiát nektek az én példám. Továbbra is olvaslak benneteket és nagyon-nagyon drukkolok mindenkiért!!!
veroni07
2013-07-31 10:07:35
 
Csillka
Ez aztàn a szép emelkedô görbe:)!!!a legjobbakat neked!
Moha13
2013-07-31 10:02:55
 
veroni07

Én azt olvastam, hogy a pozi utáni első negatív napon ajánlják az együttlevést, de szerintem minden nap legyetek együtt, amikor csak tudtok ebben az időszakban, úgy csak nem kerülitek el. :)
A másnaponta együttlevést úgy tudom, csak azoknak ajánlják, akiknél van valami probléma a spermaszámmal, így a mindennapos túlságosan megcsappantaná a számukat és az vezetne sikertelenséghez. Ha ilyen probléma nem áll fenn, akkor szerintem érdemes minden napot kihasználni. :)

Egyébként most olyat it olvastam, hogy a spermiumok egy része kb 20 perc alatt felér a helyére, de egy részük még a következő 3-4 napban is vándorolhat, ha megfelelő a közeg...

Ha ma már negatív lesz a teszt, szerintem legyetek együtt ma is.
csillka
2013-07-31 09:57:33
 
Sziasztok,

két napig nem tudtam mérni, így ma reggel izgatottan néztem a hőmérőt.
Múlt hónapban ugyanennyi volt az érték ebben az időben, viszont a görbe formája sokkal de sokkal szebb. Hétvégéig minden kiderül. Máskor ilyenkor már rég teszteltem volna, most pedig szándékomban sem áll jövő hétig, hacsak addig meg nem jön.
Legyen egy vidám napotok!
veroni07
2013-07-31 09:57:18
 
Persze tegnap romantikàztunk:)
Sokat segítenétek a vàlasszal!
veroni07
2013-07-31 09:55:32
 
Ladrienn; Netty szép görbe!!!

Adry
Mi NŐk sohasem adjuk fel.nàrmi lehet hisz messze még a ciklus vége.

Csajok hasznàlt màr vki clearblue digitàlis ovutesztet???
Mikor lrgyek együtt ha pozitiv???
Megnézmétek a görbém? Tegnap és ma pozi!eddig az első pozi napon voltunk együtz mindig sikertelenül.....?????
kbettina
2013-07-31 09:43:18
 
Sziasztok!
Izgatottan várom hogy kinek mi lesz a végeredmény ebben a ciklusában :)
Én már túl vagyok a szokásos megrázkódtatáson, most újult erővel vetem magam bele a következő hónapba.
Ma viszont megint megtörtem kicsit.Megszületett egyik ismerősöm 4. babája.Most már 2 fiú, 2 lány.Persze örülök de irigység és fájdalom is elfogott.Minden gyerek tervezett és össze is jött hamar.Módos emberek, tehát nem anyagi okokból szült.Én pedig ismét a kudarcommal szembesültem. :(

Szép napot! :)

Én még a semmi közepén:
Mirmite
2013-07-31 09:31:28
 
Sziasztok lányok!


Plumeria,LAdrienn,Lujza

Megy a drukk nektek!!!!

maximail
2013-07-31 09:07:39
 
Adry!

Köszönöm a választ! :-)
Adry03
2013-07-31 08:58:49
 
Netty9

A kérdésedre meg is adtad a választ. Fölösleges a napközbeni mérés, mert úgyis csak az ébredési hő a mérvadó.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!