Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
csillka
2013-08-01 07:49:25
 
Jó reggelt!

pluméria, köszönöm!

veroni, ha tegnap volt az ovud és előtte nap voltatok együtt akkor pont jó(szerintem legalábbis)

Ma reggel kipróbáltam egy másik helyen mérni a hőmérsékletemet. Mostanáig úgy ódzkodtam tőle, de amíg szájban 36,7-t mértem, addig ott 37,1. Előző havi hőmérővel mértem, de korábban le volt tesztelve mindkettő ugyanannyit mér. Tehát aki elégedetlen a hőmérsékletével mérjen máshol :)
Előző hónapban 18.nap volt ovum, és 33 napos lett a ciklus.
Most 17. napon, igy már csak 1-2 nap van hátra.
plumeria14
2013-08-01 07:47:04
 
Úgy néz ki, hogy ez a hónap (is) ugrott, bár eddig még sosem csökkent le a hőm ennyire mensi előtt, sőt előtte nem is szokott csökkenni, csak a mensi 2.-3. napján szokott visszább esni 36,7-36,6-ra...egyelőre még nem érzek semmit.
veroni07
2013-08-01 07:03:27
 
Jó reggelt csajok!

Hogy àlltok?

Nekem ma negatív ovuteszt( tegnapelőtt + és tegnap+) este erős petefészek szúràs volt kb. 3 óràn àt.tojcsis is tegnap. Sajna csak tegnap előtt tudtunk együtt lenni:(...szerintem lecsúsztunk a hónapról...ovus fàjdalom az ovu napjàn van??? A hőm nm mérvadó-4óra alvàs.szerintetek sem volt jó időzítés?
KatkaManó
2013-07-31 20:52:59
 
Dri44 Gratulálok :)

Megint vannak szép görbék :)
Plumeria megy a drukk!!

Én még az elején tartok de olyan érdekes hogy minden görbe olyan más.
jarókriszta
2013-07-31 19:26:42
 
plumeria14.a doki azt monta hogy biztos volt elzárodás mert ami fojadék bekerült a petevezetékbe az feszitete és azért fájt anyira,azt monta hogy az nem baj ha fáj ha van egy kiss elzárodás ez a fájdalom ezel jár.Nekem bevezete a fojadékot katéteren keresztül aztán feláltam és átmentem hüveji ultrahangra,nekem igy történt.Azt monta a doki ha elvan zárodva akkor 5napon keresztül átkel fuvatni mig meg nem nyilik .1hónag mulva visza kell mennem ha nem sikerül akkor megint átfuja.Hát szerintem meg gondolom hogy visza menyek -e mert elégé meg viselt a fájdalom.De ha arra gondolok menyire vágyok már arra hogy babánk legyen ,ezért bármijen fájdalmat elviselek.
jniki82
2013-07-31 19:26:19
 
Dri44

Gratula, mind a babához mid a szülinaphoz :)
plumeria14
2013-07-31 19:12:44
 
DRI44
Gratulálok neked, remélem mi is hamarosan követünk téged! Hányadik napon teszteltél? Azt írod, hogy 3 hónapja vezeted itt a hőmet, és a mostani babás és a 7 évvel ezelőtti szinte teljesen megegyezik. Ez azt jelenti, hogy 7 éve is vezetted a hődet? Ja és boldog szülinapot!

csillka
Tényleg szépen alakul a hőd így a nemvárt előtt. Megy a drukk!

jarókriszta
Örülök, hogy újra jelentkeztél! Hűha, nem gondolta volna, hogy ennyire kellemetlen az egész. Mit mondott a doki, hogy mitől lettél ennyire rosszul utána? Akkor te nem az ultrahangoson voltál? Vagy az nem ér semmit? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
LAdrienn
2013-07-31 14:52:25
 
DRI44 gratulálok! olyan jó a sikerélményt olvasni :-)
Greete
2013-07-31 14:32:57
 
DRI44 : Gratulálok! Örülök, hogy írták :) Nagyon jól jött. Boldog szülinapot.
Járókriszta: Jesszusom! Remélem legalább megéri. Kívánom, hogy minél előbb rendbe jöjj.

Egy kérdés. Tapasztalt már valaki (nem középidőben, hanem luteális szakaszban) enyhe szúró fájdalmat oldalt? Csípő csonttal egy vonalban. Erősebb (vagy határozottabb) - nem is tudom hogy írja :) - vizeléskor.
jarókriszta
2013-07-31 13:54:11
 
Sziasztok csajok eltüntem egy kicsit mert elegem lett ,nem sikerült teherbe esnem eddig.De ma voltam petevezeték átfuváson ,hála Istenek minden rendben ,igaz az orvosom elijesztet hogy nem megy átfele a fojadék tehát nem átjárható a petevezeték .De aztán átkelet mennem hüveji ultrahangra és ott pedig látszot hogy a fojadék bekerült a hasüregbe.Elég kelemetlen volt de kilehetett birni majd 40perc elteltével kezdtem magam roszul érezni elkeztem vérezni nagyon fájt a hasam,hányigerem lett ,kaptam 3rom fájdalom csilapitót .Én ezt nem kivánom senkinek ezt az érzést amit én ma átéltem .Drukolok mindenkinek hogy minél hamarab ösze jöjjön a baba.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!