Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-05-13 16:44:03
 
Adrienn830
Neked mennyi volt a TSH-d, amire a galajt iszod? Mióta iszod a teát? Én ápr. 17 óta iszom, nagyon remélem, hogy leviszi az értékemet 2 alá...állítólag kell neki 2-3 hónap.
De jó, hogy van valaki, akivel együtt galajteázunk! :):):)
NAgyon kíváncsi vagyok majd az eredményre, majd megpróbálok valahogy kisajtolni a dokiból egy vértvételbeutalót...:)

Tényleg érdekes, hogy ma több mindenkinek esett a hője, nekem viszont ugrott, és tegnap óta furin érzem a hasam...ha nem lett volna pár napja az az emelkedés, azt gondolnám, hogy most van ovum...vagy szerintetek lehet, hogy csak most van?

Maca Vibét szedett valakinek a párja? Lett eredménye?
Renicsek
2014-05-13 16:43:17
 
Fantasyc! Köszi, hogy drukkolsz nekünk! :) Hajrá csajok! Már nagyon megérdemelnénk mindannyian! Nekem is első Babu lenne! Lassan 2éve várjuk! Naponta többször sétálgat az udvarunkon a gólya,egyszer elkapom és kérdőre vonom! :D Hajrá Kedina!
Adry84
2014-05-13 15:57:43
 
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg volt valaki közületek már Laparoszkópos műtéten?
Mi a véleményetek róla?
Nekem az orvosom javasolta mivel már lassan fél éve nincs peteérésem sajnos. :(
Fantasyc
2014-05-13 14:08:11
 
Kedina

Lehet, hogy igazad van!!! :-)
Mondjuk, ha tükröződve lenne, akkor biztató kép lenne. :-)
kedina
2014-05-13 14:00:41
 
Fantastyc
Jé de jó! :D Tuti ez az idióta időjárás is közbe szól! Hisz szülést is elindíthat a nagy időjárás változás és ez a hétvégi vihar és jégeső.. Ki tudja! Milyen szimbiózisban él az ember, nem is gondolná.
Fantasyc
2014-05-13 13:44:04
 
Sziasztok Lányok!

Kapva kapok a beszélgetéseteken, ha nem gond. :-)
Én is észrevettem a grafikonomon, hogy valami nincs rendben, de gondoltam még várok, azt hittem, hogy a megfázás miatt lehet, de nekem is lefelé megy a görbém. Igaz mi direkt nem voltunk most aktívak a termékeny időben, mert amíg kivizsgálnak, nem szerettem volna, ha baj van. Még nem láttam olyat, hogy az ovu után esne a hő, csak a nem várt előtt. Ez miért lehet???
Én mindig percre pontosan mérek, a telóm mindig be van állítva, hogy ez ne zavarjon be. Szóval nem értem.
Adrienn830
2014-05-13 13:06:18
 
Kedina igen előbb végigolvasgattam és majd hogy 1-és ugyanaz a görbe a tiéddel végül is hasonlóan néz ki, egyszerre volt mensink is meg. Nekem petevezető átjárhatóságim 8 hónapja volt. Jelenleg közönséges galajteát iszom, de az is lehet a tea állít be dolgokat bennem vagy nem tudom :) Kb 1 hete falok de szó szerint :D 1 nap annyit eszek mint 2 nap szoktam, a jégkrémet is nagyon, jelenleg földieperre vagyok rácuppanva de nagyon, terhes tesztjeim full negativak. Nade majdcsak összejön nálunk is v.mikor az első gyerkőc. Nekem a csajok csopimba fészen a cn-om a 13. ra tették a hőgörbe miatt, sokszor bele gabalyodok hogy mi hogy hány méter :D
kedina
2014-05-13 12:57:00
 
Adrienn830
Hát az enyém is ezt csinálja. Láttad? :D Én azt hittem azt zavar be, hogy néha előbb néha később mérem...
Adrienn830
2014-05-13 12:40:03
 
Sziasztok! Máskor ovu után felfelé megy most meg lefelé a hő pedig jól mérem
Fantasyc
2014-05-13 08:39:23
 
jniki!

Minden rendben lesz, szorítunk!!! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!