Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katicabogár5
2014-08-04 18:05:50
 
Szilvita

Tudom mert első babánál is görcsöltem, remélem hogy csak görcsölök és nem jön meg. Olyan jó lenne ha jönne a babánk. Szerinted a holnapi teszt korai lenne?
monika80
2014-08-04 17:18:28
 
IziSzM

Ez nagyon jó hír. Gratulálok!! És sok egészséget kívánok nektek. Majd írj ha mész orvoshoz hogy mit mond.
Milyen tüneteid voltak a lányoddal?
Nekem most a melleim amik nagyon fájnak és borzalmasan meg nőttek. A fiamnál semmi tüneteim nem voltak,de ezzel a terhességgel nagyon rosszul vagyok.
niki95
2014-08-04 17:12:33
 
Sziasztok! Ma eléggé leesett a hőm és elkezdtem vérezni is..holnapra tuti megjön rendesen. :(
FBAndi
2014-08-04 16:22:42
 
Fantasyc,

szerintem a napközbeni hőmérőzésnek nincs semmi értelme. Olyankor mozogsz, eszel-iszol, kimész a napra sétálni vagy épp dobsz egy hideg zuhanyt, különböző tényezők vannak rád hatással, amik vagy növelik vagy csökkentik a hődet. Igen, azt én is olvastam, hogy hajnali 5 és 11 óra közt egy tizedet nől a hőmérsékelet és azok a nők, akik délutáni vagy esti műszakban dolgoznak, azok délelőtt hőmérőzzenek, minimum 1 óra pihenés után. Amikor is "megnyugszik" a test. Szerintem maradj a reggeli hőmérőzésnél, még ha nincs is meg a 6 óra alvás és nyugi :) Jön majd az az ovu, de ha ebben a ciklusban nincs, akkor sem biztos, hogy gond van. Majd a következőben lesz. :) Bár jófejség tőlem olyannak mondani ezt, aki babára vár :)

Az én hőm csökken, pedig elvileg később volt ovum, szóval később is kellene megjönnie, nem? Na mindegy, azért el kezdett leesni, lehet 1-2 nap és megjön, bár egyelőre semmi előjelét nem veszem magamon észre. Hát ez van, ahány nő, annyi test-szervezet :)
Fantasyc
2014-08-04 15:42:52
 
Dmonalizi: stabil az az egyenes, ha mozdul is, akkor remélem csak felfelé. :-) Jó későn volt ovud, elvileg akkor még nem kellene megjönnie.

FBAndi: nem csináltam ovu tesztet, ezért is nem tudom mi van ezzel a görbével... :-(

Most nem tudom pontosan, hogy ki írta, hogy keveset aludt, de ha ez is befolyásolja, akkor lehet ez a baj nálam. Én általában 11-12 körül fekszem le és 4:30-kor kelek. A 6 órás alvásom sincs meg...Sajnos így van beállítva a szervezetem, de megpróbálok ma időben lefeküdni és meglátom mit mérek.

Azt is írta valaki, hogy 5 órától elvileg 1 tizedet óránként növekszik a hőmérséklet....nekem most 37.3 a hőm. Ha visszaszámolok, akkor a reggeli hőmnek 36.8-nak kellene lennie, vagy rosszul értelmezem???
Dmonalizi
2014-08-04 15:18:04
 
Megint a várakozás.:( Vajon megjön vagy nem.
szilvita
2014-08-04 15:14:07
 
Neska, én ilyenkor bejelöltem, hogy ne vegye figyelembe. Egyik sem a tuti hő.

Adrienn, sajnálom!:-(

Katicabogár, ha babás vagy, teljesen normális, hogy mensis görcseid vannak, ez egy koraterhességi tünet! Hajrá!:-)

Milyen jó kis leírás az IR-ről, köszi!
IziSzM
2014-08-04 14:09:45
 
Jniki82

Köszönöm :)

Adrienn830

Ne keseredj el!!! Jönni fog a kistörpi amikor ő szeretne, csak türelmesnek kell lenni! (Tudom ezt könnyű mondani, én is utáltam ha valaki ezt mondta nekem, mindig gondoltam, hogy biztos nem érti mekkorát csalódok mikor megjön, és mennyire várom már hogy terhes legyek végre, de végül mégis így lett :)
IziSzM
2014-08-04 14:03:37
 
Neska86

Nincs mit, szurkolok hogy elinduljon megint fölfele!!
IziSzM
2014-08-04 14:02:33
 
Monika80

De, persze ma is csináltam, kettőt is, úgyhogy már 4 pozi tesztem van, egyre erősebb csíkokkal :)))
A mellem is eléggé fáj és borzasztóan puffadok, ez a kislányommal is így volt, anno úgyhogy szerintem ez már tuti baba :)
Ja és nem jött meg ma :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!