Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!

A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 56986 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kicsikincs
2015-03-20 14:23:37

Lányok!
Olvasgatok, keresgélek és találtam egy ilyen részt egy cikkben, és most kicsit ezzel vígasztalom magam..

,,Illetve azért is történhet ilyenkor barnázás, mert ilyenkor egy nagyon rövid időre megemelkedik az ösztrogén szint és hirtelen egy pillanatra leesik a progeszteron szint, közvetlen mielőtt a sárgatest átvenné a progeszterontermelést. A sárgatest akkor veszi át a progeszterontermelést, amikor a megtermékenyített petesejt azt az üzenetet adja a szervezetben, hogy megtörtént a terhesség létrejötte és ezért mindenképpen meg kell tartani a méhnyálkahártyát! "
Gyöngyvirág88
2015-03-20 13:43:03

VeDi

Remélem, minden jól alakul :)
VeDi84
2015-03-20 12:19:42

Sziasztok Lányok!
Megvolt az első UH. 3 db említésre méltó tüsző van (8x8, 9x9 és 11x11), ezért emelt a doki a Gonal-f adagon. Hétfőn újra bekukkant. Remélem addig még néhány tüsző észhez tér és fejlődésnek indul!
jucuss
2015-03-20 12:17:39

Sziasztok!
Tapasztalat kellene vagy ötlet. Kissé rendszertelen ciklus (hol hosszabb hol rövidebb de nem vészes...)orvoslására (is) cickafark teát ittam a ciklus első felében szigorúan a feltételezett ovu.ig, aztán most iszogatom a palástfű teát. Ami igazán érdekes számomra, hogy az ovulációs teszt már több napja (4) pozitív, és tényleg pozitív ... Ja és ez a görbém.
(Kis csalás, hogy sem a hőmérés sem az ovu. tesztelés nem pontosan ugyan abban az órában történt minden nap...)
Vélemény?
Andi1989
2015-03-20 11:37:43

Kedves Fórumozók!

Régóta tagja vagyok az oldalnak, de az utóbbi időben keveset jártam itt.

Röviden a történetünk:
3 éve próbálkozunk a babával, eddig semmi.:( Tavaly májusban volt egy küretem, mert rendszertelen lett a ciklusom. A műtét után rendbe jött, de a baba mégsem akart jönni.
Szeptemberben volt az esküvőnk, gondoltuk, hogy ha addig semmi, akkor majd utána neki állunk a komolyabb kivizsgálásoknak. Így is lett. Férjemnél minden rendben.
Engem januárban "műtöttek". Megcsinálták a petevezeték átjárhatóságit és a méhtükrözést. Szervi elváltozás szerencsére nincs.
Viszont a szövettan eredménye az elégtelen secretio lett, ami azt jelenti, hogy a ciklus második felében van gond. Erre kaptam Duphastont, amit 3 hónapig kell szednem. Utána még 3 hónap próbálkozás, és ha így sem sikerül,akkor meddőségi központ.:(

Van köztetek olyan, akinek sikerült teherbe esni a Duphastonnak köszönhetően?
Mennyi idő után sikerült?
Jóstesztelni hányadik naptól érdemes?

Mellékelem a görbémet is, szerintetek milyen?

Köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszol!

Andi

Szép napot Nektek.:)
kicsikincs
2015-03-20 10:26:11

ja és azt meg elfelejtettem h e görbe szerint ma van a mensi első napja a másik szerint meg a 3. !
kicsikincs
2015-03-20 10:21:45

Szonja!
Soha nem barnáztam mielőtt megjött volna! HA jött akkor JÖTT rendesen már az első nap! És érdekes mert már meg nincs semmi még a papíron sem!!! :/
fszonja
2015-03-20 09:56:18

Vaditimi majd nonek azok a cicik :))))
fszonja
2015-03-20 09:55:20

Kicsikincs szoktal barnazni maskor is?? Nem lehet h megis baba?
kicsikincs
2015-03-20 09:50:19

DALMA!
Én pont így vok mint te! Csak paríron olyan.. :/ A derekam fáj, mellem szintén..

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.

Lájkolj minket!