Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!

A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 37022 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-05-18 09:46:52

Szilvia

Máshol nem vezeted a hődet?
JÓ lenne ilyen bizonytalan helyzetekben összehasonlítani...:)
Szilvia1980
2013-05-18 09:38:54

Moha13

Hat nem tudom,nem ertek hozza:)
De most tartok a ciklusom 31.napjan,akkor most mikorra ne varjam? Nem tudom:(
Moha13
2013-05-18 09:26:54

Szilvia
Ha ráképzelek egy cover line-t a görbédre, akkor elvileg most jó helyen van, de persze fogalmam sincs...:)

emerlány
Szurkolok, hogy az legyen...:)

Maximail, KatkaManó
Szerintem még ezután is átrakhatja az ovut, ha úgy alakul a görbe, szóval...majd kiderül.

Mai görbém:

KatkaManó
2013-05-18 09:22:16

érdekes hogy sokan furcsáljátok az ovu helyét. Az a gond hogy a tünetek alapján szerintem nekem se ott volt. Ráadásul ahol most besötétítette a környékén se tudtunk együtt lenni.
Elöszőr 12- e rakta. Persze a hő alapján értem miért ott van.
Szerintetek ?
maximail
2013-05-18 08:08:22

Krisz!

Gratulálok én is! :-)

Szilvia1980
2013-05-18 07:40:37

Sziasztok Lanyok!

Hat En is a velemenyetekre vagyok kivancsi!
Szerintetek mikor volt ovum?Mert a rendszer rossz helyre tette szerintem?!
Szerintetek?
emerlány
2013-05-18 07:38:28

Hmmm. .. esetleg beágyazódás ? :-P
maximail
2013-05-18 07:37:27

Jó reggelt!

Csajok! Nálam egy érdekes helyzet állt elő. Betette mára az ovu időpontját, de egészen bizts, hogy nem jó helyre, ugyanis szerdán voltam UH-on, és ott látszott az érő tüsző. Szóval szerda délutánnál előbb nem lehetett semmiképp az ovuláció. A görbe alapján értem, miért oda tette, de ilyenkor mi van? Ja, és pont szerdán elfogyott az ovutesztem, szóval aznap pont nem tudtam tesztelni, de előtte és utána való napokon negatív volt. Ilyenkor mi a teendő?
Dmonalizi
2013-05-17 17:25:07

Kezdjük az egyenest.:)
sangria
2013-05-17 11:14:44

Krisz, jajj, de jó Neked:-D Nagy gratula!

Én ma délután megyek dokihoz, remélem, minden okés lesz!

A mostani görbém egész jó az előzőekhez képest, csak ugye most megint kihagytunk egy napot 7.-én voltunk együtt, aztán 10.-én és 11-én, a 8.-i nem jött össze, 9-én meg nem volt itthon.. Persze tudom, hogy attől még jó lehet ez, csak így azért nem ugyanannyi az esély, mint ha "utasítás" szerint ment volna..
Bocs, ha kicsit indiszkrét leszek, de nekem az kicsit demotiváló, hogy ha tudom, hogy lassan ovu lesz, akkor ha törik, ha szakad együtt kell lennünk, pedig egyébként van, hogy akár naponta is van kedvünk:-) Azt vettem észre, hogy ha éppen nincs ovus időszak, sokkal felszabadultabb vagyok ilyen téren, mert akkor ugye nincs ott a "kényszer"..
Ti nem vagytok így ezzel?

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.

Lájkolj minket!