Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2016-02-17 08:11:01
 
Edina 5 napja van felmenni a hőnek ovu után ha lassú folyamatos az emelkedés.

Mariann minden rendben lesz:)
BKATA77
2016-02-17 08:09:22
 
Sziasztok

Arivett jól felszöktél:)
Kolibri84
2016-02-17 07:00:16
 
Csopszi gyors felepulest kivanok!!!

Szed valaki folsavat?
Nevergiveup
2016-02-17 06:27:13
 
Csöpszi! Örülök, hogy a lehetőségekhez képest a legjobban alakult a dolog! Már csak lelkiekben kell helyrerázódni, és nem lesz akadály a kisbabátok előtt!:)
annácska75
2016-02-17 05:38:53
 
Sziasztok!Továbbra is olvaslak titeket!Szorítok mindenkinek,hogy végre sikerüljön a baba!☺Csöpszi nem tudom mit is mondhatnék,sajnálom!Én most a womens krémet szereztem be!Újabb praktika!Valakinek valamilyen tapasztalata van a krémről?Ebben a ciklusban az E 400 vitamint már nem szedtem!Nem is volt napokig tartó barnázás a mensi után.Egyenlőre a barátcserjébe sem kezdek bele!Meglátjuk!Diéta és nem görcsölés jelenleg!
Dorka76
2016-02-16 22:55:25
 
Csöpszi, örülök hogy minden rendben ment. Most már minden rendben lesz. Csatlakozom a többiekhez és persze hozzád, csak előre kell nézni.
Vera köszönöm a Te görbéd is szép :) Bár én az előző hónapok tapasztalatából kiindulva nem fűzök sok reményt ehhez Majd meglátom egy hét múlva, de az is lehet pár napon belül kiderül, hogy beborul e újra vagyy ragyog tovább a nap :)
Krisz27
2016-02-16 20:33:01
 
Eprike: :) Amikor megszültem a kisfiamat emlékszem, két fájás között arra gondoltam, hogy tutira nem normális az a nő aki ezt a szenvedést többször is bevállalja. Állítólag anyósomnak mondtam is, amikor bejöttek a kórházba, hogy tőlem ne számítson több unokára. Az emlékek idővel megszépülnek, és bár nem felejtettem el, hogy mennyire nehéz volt, így már tudom, hogy mire számítsak. Vannak nők akiknek jobban, vannak akiknek kevésbé fáj. A napokban kezdtem el olvasgatni egy könyvet, amit a férjem még az első baba születése előtt vett nekem, az a címe hogy: Útmutató a szüléshez. Abban van egy rész ahol azt írják, hogy bizony vannak olyan nők, akik a szülés valamelyik szakaszában orgazmust élnek át. Érdekes :) Szóval nem szabad, hogy bárki is elbátortalanodjon más nők szülés történetei hallatán :) Az hogy jelen lehettél szerintem szuper dolog, mert ha majd Te leszel ott, akkor nagyjából már lesz valami elképzelésed arról hogy mi is történik a szülőszobán. :) Hajrá!
Encsiga
2016-02-16 18:34:02
 
Csöpszi örülök hogy rendben túl vagy a műtéten! Remélem lelkileg is viszonylag hamar sikerül regenerálódnod. Sokat gondoltunk rád ma!
Eprike biztos csodálatos élmény is lehet egyben átélni egy ilyet. Nekem mindkét nővérem császárral szült és a sógornőm is azért azt sem irigyeltem tőlük :D 3 éven belül 4 csemete született a családba. Most már remélem mi jövünk :)
hugery
2016-02-16 16:52:37
 
Eprike sejtem miről írsz, szerintem engem is ez blokkol, :S
Csöpszi kitartás!! Jobbulást!
Eprike
2016-02-16 16:28:24
 
Sziasztok Lányok.

Csöpszi, ügyes erős vagy és minden jót kívánok, remélem, hamar lesz kis csodátok ismét :)

Viszont egy kisebb jó hírrel érkeztem, Legjobb barátnőm, ma hajnalban világra hozta pindurka Fiát 3610g, 58cm :) 13 óra szenvedés után lettünk túl rajta, kitartóan támogattam fogtam elejétől a végéig a kezét. Nagyon nehéz volt neki is és nekem is.
A NŐK HŐSÖK!

Viszont lehet rosszul hangzik, de most sikerült elengednek a görcsös babavágyat. Bár gondolom az anyukák itt tudják, miért is sikerült ez nekem ;) Persze attól még boldog leszek, ha hamar sikerül :) De azért most úgy érzem, hogy már tudom, mire kell felkészülnöm lelkileg.

Kismamik Sok Erőt és Boldogságot és ne adjátok fel, mert Hős Anyukák lesztek! És bármi történik is, MEGÉRI :)

Szép napot!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!