Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
DÁgi79
2016-02-19 08:56:27
 
Sziasztok, újra ... még pár percet ide szánok.

Kira84: állítólag a TSH-nak 2 alatt kellene lennie, de sok embertől hallottam, hogy 2 fölötti TSH-val esett teherbe :) A görbéd tényleg cikk-cakk :) a lényeg, hogy a második felében ne legyen ennyire hullámzó, bár én beszélek :)

Felcsatolom a jelenlegi ciklusos hőmet, utána az előző havit, tény, hogy a két oldali petefészek másképp működik. A múlt ciklusban sokkal jobban néz ki a görbém, attól eltekintve, hogy a végén landolt a hő :(
DÁgi79
2016-02-19 08:47:53
 
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat :) A hő lehet azért esik vissza, mert nem megfelelő a progeszteron termelődés, na de én laikus vagyok, csak egy gondolat volt. :) Most megyek dolgozni.
Szép napot!!!!!
Kira84
2016-02-19 08:46:50
 
Sziasztok lányok.
Kedden megvolt a genetikai vizsgálathoz a vérvétel,innentől kezdve még 4-hét mire eredményt kapunk,úgy hogy most várnunk.Azt mondták ha rendben vagyunk de mégsem lesz baba,akkor jön a kaáli intézet,
Én már teljesen belehülyülök ebbe a sok vizsgálatba.
amit már tudunk a cukor terhelés most jó de az inzulin még nem tökéletes,így a Mercformint felemelték 1500 ra.
Lányok a Tsh 2,17 lett ez jónak számít?
És megint furán alakul a görbém...
hugery
2016-02-19 08:22:08
 
Sziasztok, nagyon csendes a fórum! Nem mértem tegnap és ma a hőt, nem valósat írtam be, holnaptól visszaálok. A barát cserje kapszula hatása lehet, hogy egy hónapi szedés után nem éreztem semmi fájdalmat?
Edina1985
2016-02-19 08:20:42
 
Sziasztok. Én ma itt tartok. A rendszer nem jól írja be a peteérésem, az ezer százalék, hogy 7.-én volt. A héten voltam a ciklus 21. napi hormonvizsgálaton, tegnap már meg is volt a Béta HCG eredményem. 2 alatti..... akkor gondolom megint nem jött össze a baba?
Kolibri84
2016-02-19 06:54:39
 
Arivett! Iszol valamilyen teat? Lehetseges, hogy bezavart egy kicsit, ahogyan masoknal is?
Arivett07
2016-02-19 06:38:42
 
Sziasztok!
Hugery gratulálok!
Àgi szerintem ez az eredmény jó. De persze mutasd meg egy orvosnak!
Lányok! Szerintetek miért ilyen a hőm? Ez már a 2. hónap, hogy nem marad fent, hanem visszaesik. Eddig csak mensikor szokott leesni. Vmi szerintem nem oké.
Nevergiveup
2016-02-19 06:07:00
 
DÁgi! Átjárható voltam szerencsére!!:)

Nekem a hormonsorod jónak tűnik, igaz az FSH-LH nem tökéletes, de nem olyan nagy az eltérés, TSH-d is szuper!
Vera7
2016-02-18 20:50:55
 
Hugery gratulálok, nagyon ügyes vagy! :)
Innentől már felszabadulhatsz, ráadásul itt a tavasz, a gólyák is hamarosan megérkeznek! :)
DÁgi79
2016-02-18 17:52:52
 
Sziasztok!

Köszi szépen a választ Nevergiveup és Tsibe :) A lényeg, hogy történjen már előrelépés, mert eddig úgy éreztem, hogy topogtunk egy helyben. Neked el volt záródva, vagy le volt tapadva a petevezeték Nevergiveup?

Az én utóbbi hormonsorom:
3. napi:
LH 4,9 mIU/ml
FSH 5,7 mIU/ml
Estradiol 61,0 pg/ml

Itt az LH és FSH aránynak 1:1-nek kellene lennie, de azt mondták, hogy 6-os értékig jó.

21. napi:
TSH 1,43 uIU/ml
Progeszteron: 61,9 nmol/l
Estradiol: 217,0 pg/ml

Tshibe, egy kicsit megnyugtattál. Mindjárt utána olvasgatok én is egy picit jobban ennek az AMH-nak.

Babásodásra fel!!!!! :)


 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!