Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-05-09 11:36:51
 
kabocakati
ha csak egy pötty volt és azóta semmi, az jó jel…mikor szeretnél tesztelni?

Kira84
Mármint a tesztcsík látszik halványan? A terhességi teszt nem olyan, mint az ovu teszt…én úgy tudom, hogy ott a halvány csík is csík!
emerlány
2013-05-09 11:33:36
 
Plumeria én is abban reménykedek hogy ma vagy holnap pozitív lesz az ovu teszt.. . Mindenesetre ma nem emelkedett a hőmérő (igaz nem is csökkent)
tucka
2013-05-09 11:22:27
 
Szia Moha!
A múlt havit sajnos nem tudom megmutatni, mert hiába választom ki a legördülő menűbe a dátumot nem csinál semmit. Miért van ez? Az e haviban amikor kezdtem vezetni akkor az elején tényleg oda mutatta, ahol leesik, de aztán átrakta a mostani formába. Egyébként a hetedik naptól tesztelek, és tényleg szo, vas, hét volt pozitív a teszt. Tehát mégis csak jól húzta be.
Moha13
2013-05-09 11:12:53
 
tucka

...görbéjét illetően csak nekem tűnik úgy, hogy most nagyon elnézte az ovu napját a rendszer? Szerintem tuti, hogy az után a nagy leesés után volt...

Tucka, megmutatod az előző görbédet is?
tucka
2013-05-09 11:05:40
 
Sziasztok!
A görbét 2 hónapja "vezetem". A próbálkozás már lassan egy éves.Kis időkihagyással.Tavaly volt olyan, hogy ciklus közepén erősen elkezdtem vérezni, görcsölt a hasam, oldalam is fájt, alig tudtam ülni és feküdni. Aztán egy hónapig volt meg a vérzés, bár az intenzítása csökkent, de az alhasi, deréktáji fájdalom az meg volt továbbra is. Dokitól dokiig jártam, de senki sem tudta kideríteni, hogy mi lehetett a baj. Még vesekőre is gyanakodtak, de az sem volt. Szóval elég volt az egy hónapos fájdalomból és fél évre felfüggesztettük a babatervet. Új év - új kezdet, de hát nem igen akar összejönni. Pénteken megyek a harmadik, s egyben utolsó vérvételre. A doki szerint jöhet a petevezeték átjárhatósági vizsgálat, csak én tartok tőle. Valaki már átesett ilyenen? Bocs, de a neveteket még nem tudtam megjegyezni, gratulálok akinek sikerült a baba, s drukkolok aki még reménykedik, s fel a fejjel annak, akinek most nem jöt össze. Bocs, hogy ennyit írtam. Szép napot Mindenkinek!
valaki1985
2013-05-09 10:28:48
 
Kira, a halvány csík is csík! :D Ha holnap is pecsételsz, akkor irány a doki, mert lehet hogy hormon pótlásra lesz szükség, ha tényleg baba van odabent! :D
kata1127
2013-05-09 10:07:52
 
Sziasztok! ma furcsa dolgot tapasztaltam a reggel.
Barnás enyhén pirosas folyásom volt és egy kb 3cm db ot láttam a reggeli wc után. A menstruációm már elmúlt. Ilyen még sosem történt. És enyhén görcsöl a hasam! Ilyen folyás akkor szokott lenne mielőtt megjön...
Szerintetek?
Moha13
2013-05-09 10:06:29
 
Kira84

Mármint a terhességi teszten a második csík az, ami halvány? Mert akkor az pozitív! :)
Moha13
2013-05-09 10:05:55
 
kabocakati

Szép görbe.
Ha jól értem, két napja késik. em tesztelsz? :)
Kira84
2013-05-09 09:54:31
 
Sziasztok lányok na végre ma már teszteltem,az ovu teszt pozi lett de a terhességin csak egy haloványka csík van.Viszont pecsételő vérzésem van nem rendes mensi mint szokott lenni,és a hőm is emelkedett.Járt már valaki így? Ilyen a mai görbém
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!