Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-07-26 08:16:14
 
jniki82

Jól látom, hogy már a 16 dpo-n vagy? elvileg akár már tesztelhetnél is...mikorra nem várod? :)
Moha13
2013-07-26 08:14:54
 
capri

Ez nagyon jó...hogy már folyamatban vagy...:)

veroni07

Lehetett az a vérpötty ovus vérzés? Mert elég nagyot esett tegnap a hőd...most meg visszament...:)

A tesztek elvileg ma érkeznek postán, semmi új nincs bennük, vaterás tesztek 50Ft/db áron :D
Ma délután kezdek majd tesztelgetni. :)

Egyébként én is eldöntöttem már egyszer, hogy nem fogok méricskélni ovu után, de rájöttem, hogy akkor így nem tudom majd megmutatni a sikeres görbémet...úgyhogy inkább végigmérem. :)
jniki82
2013-07-26 08:13:17
 
Szurkolok mindenkinek!!
Én ma így állok, tegnap estem egy kicsit, de ma ugyanannyi.
capri
2013-07-26 08:10:13
 
Moha,
hormonsor vérvételem volt. A 4. napi teljesen jónak tűnt (bár orvos még nem látta :-) ), a 22. napinak az eredményét ma tudom elhozni. Egyébként a többi oldal (fertility, tcoyf, ciklus) 12. és 13. cn.-ra tette az ovut, szóval még az is lehet, hogy ez egy egész szép ciklus volt. Sőt, most és előző ciklusban végre mensi előtt leesett a hőm, korábban még az sem...
Az eddigi orvosomhoz lehet, hogy vissza sem megyek, most bejelentkeztem egy másikhoz Ausztriában, aug. 7-én megyek hozzá. Kíváncsi vagyok, viszem a görbéimet és a vérvételeredményeimet is.
veroni07
2013-07-26 08:10:09
 
Plumeria
Hajrà- érdekes egyenes:)

Capri
Pozitivan:)

Moha
Az új tesztet kipróbàltad?helyzet?

Én tegnap meglepődve észleltem némi vérpöttyöt.nagyon pici
;a tojcsis nyàkkal együtt.màra csal a tojcsis nyàk maradt.szerintetek???
Az ovum tuti előbb van;mint a rendszer mutatja.midîg előbb szokott.
Moha13
2013-07-26 08:02:30
 
capri

És doki mit mondott? Vagy szedtél már valamit? MErt ezek szerint Nálad kicsit rövidebb a luteális.
Láttam már terhesgörbéket rövid luteálissal is, de gondolom, nagyobb az esély, ha hosszabb azzal az 1-2 nappal.ű

Greet
A telitalálat azt jelenti, hogy ovu napján is voltatok együtt? Ez nagyon jó! Szorítok! :)

Plumeria
Célegyenesben. :)

Én ma még csak itt tartok:
Greete
2013-07-26 07:58:50
 
plueria14: most jöhet a "szórakozás"! ;)
(persze a 25. napon lesz egy két könnycsepp, ha úgy alakul, de oda se neki :) )
Greete
2013-07-26 07:56:31
 
lujza01: nekem is előfordult, hogy a görbe kalkulált értéket mutatott, nem a mértet. Én azokat sikeresen elírtam. pl. 36.3 helyett 35.3-at írtam be. Az 1 fokos ugrásokat mérési hibának tekinti szerintem, azaz nem veszi figyelembe.
plumeria14
2013-07-26 07:55:19
 
capri
Sajnálom!

Greete
Akkor most jön a várakozós időszak, sok-sok türelemmel.
Greete
2013-07-26 07:53:18
 
Ez volt a múlthavim.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!