Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-09-01 13:32:40
 
Dzsudzsa,
tudom, hogy ezt nagyon nehéz elviselni, megviseli az ember lelkét, DE, aki elment azt nem tudjuk már visszahozni, VISZONT képesek vagyunk arra, hogy újat TEREMTSÜNK! Örülök, hogy már sikerült felállnod a padlóról, hidd el, minél hamarabb, annál jobb, el kell tudni engedni a rosszat, hogy helyet csinálj mindannak a jónak, ami még RÁD VÁR! Természetes, hogy gondolunk rád holnap. Kérlek, jelentkezz majd mihamarabb, hogy együtt begyógyítsuk a sebeidet!
Dzsudzsa
2013-09-01 13:05:31
 
Plumeria14! Mirmite és a Többiek!
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm, nagyon jólesik.
Köszönöm, hogy meghallgattok, meghallgatnátok, de most nektek a két kis csíkocskával járó reményteli várakozás kell. Én pedig jelenleg nem sok pozitívummal tudok szolgálni. Talán azzal mégis, hogy úgy érzem már felálltam a padlóról. Remélem hamarosan el is indulok. Kérlek holnap gondoljatok rám, hogy minden rendben menjen!
Remélem hamarosan jövök vissza és én is ismét töltöm fel a görbéimet :)Na de addigra sok babás görbét szeretnék látni :)
Hajrá Nektek !!
Encii
2013-09-01 11:58:25
 
Süllyedő hajó .... :( :(
maximail
2013-09-01 11:56:49
 
Dzsudzsa!

Én is nagyon sajnálom!
Moha13
2013-09-01 11:24:19
 
Nokeni
Ez az első görbéd? Mert akkor szerintem már most tesztelgethetsz, minden nap egyet, mert nem lehet tudni, Neked hol van a ciklusban az ovud. Látom, javasolták itt, hogy 5-étől, de ha páfrányos volt az ovus mikroszkópod, akkor nagy rá az esély, hogy már most ott tartasz. Ez az előrejelzés egyébként a népességi átlag alapján történik, szóval simán berakják a ciklus közepére és kész, de ettől még Neked bárhol lehet és majd hő alapján a rendszer is átrakja, persze csak utólag, ovu után.
Csilla27
2013-09-01 10:30:44
 
Kedves Dzsudzsa és Kira én is csatlakozom az előttem szólókhoz!Kitartást,sok erőt és mielőbbi gyógyulást kívánok nektek!
Nokeni
Nem vagyok egy nagy szakértő,de ahogy néztem szerintem 5étől ovutesztelhetsz. :)
capri
2013-09-01 10:20:26
 
Dzsudzsa, annyira sajnálom... :-((( Neked is sok erőt kívánok!
Nokeni
2013-09-01 09:07:05
 
Sziasztok!

Kira,Dzsudzsa sok erőt és kitartást kívánok!

Úgy néz ki a mikroszkópnak igaza lett, mára leesett a hőm...
Szerintetek mikor csináljak ovu tesztet, hogy az is kimutassa?
KatkaManó
2013-09-01 08:57:49
 
Kira , Dzsudzsa nagyon sajnálom... :(

pixibaba
2013-09-01 08:45:47
 
sziasztok :) mondanátok valamit a görbémről? hogy látjátok?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!