Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
monika80
2013-11-22 05:58:02
 
Jó reggelt lányok

Én ma igy:
Moha13
2013-11-21 21:50:48
 
Andi1989
Üdv újra itt, bár nem mondom, hogy örülök, hogy visszatértél...
Azóta voltatok valami vizsgálaton vagy ilyesmi?
Ne haragudj, de már nem emlékszem, mióta is próbálkoztok és van-e valami gondotok...
Amint látod, én is itt vagyok még...na de jön a karácsony, és luciffer73 azt jósolta, hogy a fa alá mindenki kap pozi tesztet vagy UH-képet, szóval, hajrá, babásodjunk! :)
Andi1989
2013-11-21 17:47:59
 
Sziasztok Csajok!

Régen írtam a fórumba, de most ismét vissza tértem közétek..:) Annyian vagytok, hogy nem is tudom vissza olvasni a hozzászólásokat, mióta nem jártam itt..:)
Nyáron eldurrant az agyam, hogy megint nem sikerült, így abba hagytam a hőmérőzést , a teázgatást és minden mást is, hátha akkor össze jön..de nem...:( még mindig baba nélkül vagyunk...

Most megint elkezdtem hőmérőzni, mert furcsaságok vannak a mensimmel... Régebben 31-32 napra jött meg, pecsételő vérzés nélkül. Most egy pár hónapja pontban 28 naposak a ciklusaim, viszont a 26. naptól már pecsételek. És amikor rendesen megjön, eszméletlen fájdalmaim vannak...Nem mellesleg nem akar vissza menni most a hőmérsékletem a régen megszokottra...36,7 már 4 napja.

Szóval, nem tudom, mit hoz a sors, és mikor örülhetünk mi is a 2 csíknak, de ismét itt vagyok!

Andi
krisztibaba85
2013-11-21 17:00:12
 
Sziasztok!Végre letudtam ülni kicsit "közétek" virtuális értelemben:-)

Dzsudzsa nagyon drukkolok neked,csak nyugi:-)))

Archangel85! Hajrá,nagyon jó érzés tényleg,amikor érzi az ember hogy jó kezekbe kerül,és valóban segítenek rajta:-)))

Luciffer továbbra is nagyon jókat kacagok az írásaidon:-))))

abban segítsetek hogy akkor van a leges legnagyobb esély a teherbeesésre ha a sok van a tojásfehérjés váladékból,vagy akkor amikor már kevés van belőle???
capri
2013-11-21 16:16:18
 
Archangel, ja jó, akkor így már értem. :-)

Mkinga, igyekezzen az ember haza, de szerintem belefér még a holnap! :-)
mkinga
2013-11-21 16:14:27
 
Capri,
hetfon megyek, kozben visszajottem pisilesbol (bocsi) akkora nyulos nyak dugom volt h csak ultem es tanulmanyoztam :))) bocsi megegyszer. Ha jol tudom akkor ez a nyakos nap a legtermekenyebb, de az en uram csak holnap jon haza 3 het tereprol, na akkor anyag lessz tuti :D , de remelem nem kessuk le :( szerintetek?


Luciffer ,
atadtam, o meg azt uzeni , hogy terjezd csak , hatha egyszer hirese vallik ettol a mondattol :)))))))))
Archangel85
2013-11-21 16:13:38
 
Nem, nem a mostanira :)
Kinyomtattam az előzőeket, és arra mondta! Meg rárajzoltam 2 görbét is egymásra, és alig volt benne eltérés, és mondta hogy a hormonomból és a petesejtemből is látszik, amit a görbe mutat. :)
csillka
2013-11-21 16:03:05
 
napsugar24

Jajj, akkor nagyon szorítok Nektek! És ha már az ok is megvan, akkor a következőnél minden rendben lesz.
Nem tudom mennyire hiszel benne, de próbálj csak a jó dolgokra gondolni, és arra, hogy sikeres lesz a beavatkozás.
Kitartást neked, és szívemből kívánom a legjobbakat!
capri
2013-11-21 15:50:58
 
Archangel,
a mostanira mondta, hogy gyönyörű trifázisos görbe, vagy melyikre? Most még ovu előtt vagy.
Archangel85
2013-11-21 15:49:34
 
Jujjjj, de szégyellem is magam.
NA megint csak éreztem, hogy a világ legjobb kezei között vagyok, annyira hihetetlen ez a doki.
Tehát nálam minden rendben, páronál minden rendben.
Ultrahang: 9mm méhnyálka 19mm érett tüsző napokban szabadul :) :)
Kaptam egy kis clostit, meg utrot, ha megjön köv.hónapban megtámogatjuk, azt mondta,hogy tuti csak terhesen látjuk majd egymást, mert ez segít majd. :)
Leírta hogy mit hogy... Lányok, annyira örülök :)
Jaaaaa: És azt mondta GYÖNYÖRŰ TRIFÁZISOS GÖRBE :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!