Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Erika12
2014-11-08 08:50:51
 
Moha13 köszi hogy írtad ,akkor ovuláció? Legalább egy jót nevettetek ,meg utólag én is:):)
Erika12
2014-11-08 08:44:26
 
Popi532 nagyon boldog vagyok hogy vissza fordult a hőd emelkedni,biztos a beágyazodási esés volt:):)Drukk.....
Moha13
2014-11-08 08:41:17
 
Amicsek
Én vezetem a fertility.n is és a TCOYF-en is. A tcoyf-et nagyon szeretem, tudom ajánlani, az is húz coverline-. Miért akarod minenáron számolgatni ezt a vonalat, ha vannak oldalak, amik behúzzák maguktól? :)
Amicsek
2014-11-08 08:36:12
 
Sziasztok !

Látom sokakat érdekelt téma a COVERLINE !

Ez engem is érdekel.
Mivel mindenhol azt olvasom,hogy össze kell adni a mensi elsö napjától az ovuig a höket,majd elosztani a napok számával,azt hittem ez hü de egyszerü,és logikus...

De!

Ha megnézitek a neten a högörbés,vagy terhesgörbés képtalálatokat,láthatjátok,hogy az igen közkedvelt Fertilityfriend oldalon vezeti szinte mindenki a görbéjét.
Ott a rendszer bejelöli a COVERLINE-t is ugyebár.
Azonban jó néhányat leteszteltem,s sehogyan sem jött ki ,hogy az adott illetönek miért oda tette az alaphömérséklet vonalat.

(Számoltam mensi elsö napjával is,számoltam a mensit követö elsö naptól,ovuig,az ovu elsö napját már nem bele számolva,mégis más értéket adott meg minden tipusú számolásnál,mint ,amit az oldal jelölt be.)
Egyszerüen nem jövök rá,most akkor hogyan is kell valójában kiszámolni. Egy angol oldalon pedig teljesen más számolást olvastam,ahol a 6 legmagasabb höértéket kell összeadni...pff...

Megírná valaki ,nekem most mennyi az annyi?
Köszi ! Szép napot mindenkinek! :)
Klau84
2014-11-08 08:36:06
 
Popi!
Szorítok,hogy legalább Neked sikerüljön most :) nekünk majd legközelebb..
popi532
2014-11-08 08:32:27
 
Jó reggelt csajok! vissza ugrott a hőm a csőkkenés előttire.Még 4 nap van a nemvártig.
Klau84
2014-11-08 08:28:07
 
Jó reggelt csajok!
Hát sajnos lassan,de csökken a hőm :( hasam fájdogál,de egyenlőre nem jön semmi..de érzem,hogy fog,csak akkor jöjjön már,mert pénteken megyünk wellnesselni,nem akarok,akkor beteg lenni :( de én is úgy számolom,hogy pont nem fogunk tudni ebben a hónapban úgy együttlenni...bár már magam se tudom mikor kéne,hogy működjön,múlt hónapban voltunk az 5.,8.,11.,13. napon és elvileg utána volt ovum,szóval nem értem én ezt már :( januárban kivizsgáltatom magam :(
KLANITA
2014-11-08 08:21:28
 
Ez lemaradt:
KLANITA
2014-11-08 08:20:20
 
Sziasztok!

Ma reggelre emelkedet. :-)
Moha13
2014-11-08 08:17:28
 
Erika12

Szurkolok, hogy sikerüljön a munkahelyváltás a férjednek, hogy tudjatok jó időben együtt lenni, mert végülis ez a legfontosabb...:)

JA, ha nem haragszol, nem avuláció, hanem ovuláció.
(csak mert mindig olvasom, és mindig így írod)



 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!