Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
FrauKriszi
2015-10-23 08:06:05
 
jo reggelt
meg ot nap a dokihoz - felteve, ha addig nem kapok hogutat
hugery
2015-10-22 21:41:39
 
Fantasyc
A szegedi kaáliban jártam, elsö 5 lombik tb támogatott, van költség: elsö konzultácio 18 eft volt, injekcio, gyogyszerek közel a 100 eft hoz. Ne keseredj, segitenek....telefonon érdeklődj ott!
Én ma igy állok. Bevezetem a kétnaponkéntit :)
Sziaszok! )
Krisz27
2015-10-22 18:29:52
 
Pedig nem vagytok egyedül ezzel...Lehet itt is akad olyan aki tud segíteni. Az biztos, hogy jót tesz, ha kiszakadtok a hétköznapi gondokból. Jó pihenést! :)
Fantasyc
2015-10-22 18:18:55
 
Krisz, köszönöm!!! :-)
Sokat olvastam már a menetéről, csak még nem akadtam össze olyannal, aki a friss infókat el tudná mondani. Soha nem adom fel, csak kicsit összetörtünk, pláne a párom... :-(
Hétvégére elutazunk, itthon marad minden probléma, remélem jót tesz majd :-)
Nektek nagyon drukkolok, mindent bele!!! :-)
Krisz27
2015-10-22 17:52:17
 
Szia Fantasyc!

Sajnálom ami a pároddal történt. Tanácsot sajnos nem tudok adni. Vannak olyan témakörök az oldalon belül, amelyek ilyen témával foglalkoznak. Esetleg próbálj ott infokat gyűjteni, bár ahogy néztem nem túl aktívak...
Mindenesetre sok kitartást kívánok és ne adjátok fel! :)
BKATA77
2015-10-22 17:07:20
 
Én is szedtem a méhpempőt az eredetit 40 napos kúrát én nem tapasztaltam semmit...de valóban én is azt hallottam később fejti ki hatását, én is fogom még szedni újra.Én is csak sok jót hallottam róla:)
Fantasyc
2015-10-22 17:01:46
 
Sziasztok!

Nagyon rég írtam ide, úgy éreztem, kell egy kis szünet, de olvastalak titeket, örülök az újdonsült kismamik örömének!!! :-) Vigyázzatok magatokra!!!

Nekem sajnos nem úgy alakulnak a dolgaim, mint szeretném.
A páromnál kiderült, hogy alig van egészséges spermium. A mintája értékelhetetlen lett. :-(
1,5 éve volt egy komoly fertőzése a Balatontól, aminek műtét lett a vége. Nem tudták megmondani, hogy attól van-e, de most csak pár fickócska úszkál.
Pont a vizsgálat előtt volt nagyon komoly megfázása és az Aspirint is kettesével szedte, egy nap 6-8 szemet is bevett. Ez sem tesz jót állítólag. Szóval most nem tudom, hogy hogyan tvább. Ezek befolyásolhatják ennyire az eredményt?? Javulhat ez valamennyit?? Most E és D-vitamint szed pluszban.
Van itt valaki, akinek lombikkal kapcsolatosan vannak tapasztalatai a Kaáli Intézetet ajánlották Pesten. A TB támogatott mennyibe kerül (mármint injekció és gyógyszerek) és mitől függ a TB támogatottság? Félek az egésztől, a hormonkezeléstől és attól, hogy mi van, ha nem sikerül annyi fickócskát kinyerni, hogy megtermékenyíthessék a petesejtemet. Ha muszáj a lombik, akkor is kell átjárhatósági? A máshol készült vizsgálatok eredményeit elfogadják a Kaáliban??? Még rengeteg kérdésem lenne, minden jó tanácsnak is infónak örülnék! Most nagyon el vagyok keseredve. :-(
Arivett07
2015-10-22 16:48:57
 
Köszi Annácska a választ. Én is sok jót hallottam róla, azért vágtam bele. Bnőm, aki szintén elmúlt 35, neki állt szedni, mondjuk ők a màsodik babát szerették volna, nem jött-nem jött majdnem 1 évig. Amint neki állt ezt szedni, 1 hónap után babás lett. Ennek a pozitív példának a hatására gondoltam én is rá. Mondjuk nagyon sok mindenre jó, ideg, szív, inzulinrezisztencia, memória növelő, stb.....
annácska75
2015-10-22 15:54:50
 
Szia Arivett07!Én a méhpempős krémmézet eszem 1hónapja.Ma én is beszereztem egy tiszta méhpempőt mer sok jót hallottam róla!De talán ha jól olvastam 3hónap után fejti ki a hatását.
Arivett07
2015-10-22 15:42:07
 
Sziasztok!
Jó régen nem voltam . Próbáltam vissza olvasni, hogy mik a fejlemények. Hajrá mindenkinek!!!! Babásoknak gratulálok! Vkinél láttam, hogy szedi a méhpempőt, én is most rendeltem... Kíváncsi leszek a hatására. Van vkinek tapasztalata róla? Vagy hallott róla?
Én ma így állok, hát.... Remélem kúszik feljebb!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!