Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
BKATA77
2015-10-23 09:52:27
 
SzMZs igen eddig az a legvalószínűbb nap:)
Én úgy gondolom azért nem húzza be oda mert nem lenne meg a menszesz és az utani szakasz.
1-4ciklusnapig menszeszem volt és lehet a gép lehetetlennek tartja az 5-8 ciklusnapot,hogy ott legyen ovum szerinte az túl kevés idő.
SzMZs
2015-10-23 09:34:17
 
Sziasztok :)

Kata, a géppel ne foglalkozz ;) Majd kiszámoljuk szépen mikor volt ovud, ha felkúszik a helyére ;) Én még mindig esélyesnek tartom a 8.napot, mivel akkor volt ovus fájdalmad és azóta szépen felfelé bandukol ;)

Lombikról én sem tudok frisset mondani. 2 éve volt barátnőmnek, nekik úgy tudom elfogadták a máshol készült vizsgálatok eredményeit. Drukkolok és jó hétvégézést Fantastyc ;)

Az én Fiaim is hajnalban kitúrtak, fél 9ig kínlódtam köztük, aztán felkeltek, úgyhogy ma nem is mértem, már úgysem tudnék mit csinálni ha valami gebasz lenne, még 6 nap UH-ig és kiderül ;)

Tegnap voltam endokrinológusnál, 6 hetente kell járnom kontrollra a terhesség alatt. A tegnapi vérvételnek hétfőn lesz eredménye az ünnep miatt. AZt mondta a doki, hogy a Hcg ilyenkor lenyomja a TSH-t úgyhogy Ft4-el együtt nézik a 12.hétig, hogy reális eredményt adjon. Remélem rendben lesz ;)

Gyógytornán is voltam, a gyógytornász szerint lazult a derekam :) Szupi, remélem érezni is fogom egyszer a hatását :D Még az azért odébb lesz, először a gyulladás húzódjon le :)
Anitacool
2015-10-23 09:27:43
 
Sok szerelmet az ovura váróknak, és kitartást azoknak, akik túl vannak rajta! ;-)
Kicsifény köszönöm az érdeklődést, a napokban hajnaltól éjjelig dolgoztam, és sajnos sikerült valami vírust is összeszednem, torokgyulladást kaptam. :-(
Remenykedem, hogy ettől függetlenül odabent zavartalanul növekszik és fejlődik a pici, én meg a hosszú hétvégét gyógyulásra szánom. :-)
Vigyázzatok nagyon magatokra, mert bár én is vigyáztam, mint a kisangyal, mégis sikerült... De vettem a gyógyszertárban maszkot, ha ciki ha nem, abban fogok bkv-zni :-D
BKATA77
2015-10-23 09:25:11
 
Köszi Kicsifény és viszont kívánom:)
BKATA77
2015-10-23 09:23:10
 
Lehetséges Kicsifény,
36,6 és 36,8 között van az alaphőm,ez még szerintem nem túl nagy gond.Nekem menszesz alatt sem esik egyből vissza erről is olvastam sokaknak van így lassan válik le.
Az alaphőm egyszer 36,4 és 36,8 között mozog ennek az átlaga lesz az alaphő.Nem álll mindíg folyamatosan 36,8-on.Általában a hőm az ovu előtti szakaszban ugrál,majd ovu után megnyugszik és ez sem gond.Ovu után nincsennek kiugrások hanem csak 1,2 tizedes mozgások vannak.
maximail
2015-10-23 09:15:07
 
Fantasyc!

Egy próbát megérhet a G1 Intézetben Keszthelyi Zsuzsanna doktornő. Ő csodát tesz a férfiakkal, ráadásul a nők lelkével is törődik.
BKATA77
2015-10-23 09:12:33
 
Hát igen Krisz:)
De a gép még nem tette be az ovut,vagy azzal ne foglalkozzak?
Kicsifény
2015-10-23 09:12:06
 
Sziasztok!

Kata, nem magas kicsit neked is az alaphod?! Csak úgy gyorsan raneztem a gorbedre.

Fraukriszi, neked nagyon jó, hogy a doki megnez, remélem alaposan kivizsgal.

Nálunk nem volt túl jó éjjel, 4.50kor atjott a gyerek az agyunkba, én atkoltoztem az övébe, mert nem fertunk el, ekkor 36 volt a hőm, 7.40kor meg 36,5. Szóval nem túl irányadó a ma reggeli hőm. Tegnap mintha már negatív lett volna az ovu teszt, bár kicsit racseppent egy csepp víz arra a részre, ahol a csíkok vannak, nem tudom, befolyásolta e a jeleket.
Bár nagyjából mindegy is, mert apa úgy bealudt este, hogy esélyem sem lett volna osszebujni vele. :-)
Úgyhogy majd meglatjuk.

Anita, SzMZs, Dettikécske, Hugery és a tobbiek mi újság veletek?

Jó pihenest mindenkinek a hosszú hétvégére!
Krisz27
2015-10-23 09:04:54
 
Sziasztok!

Úgy látszik Kata, elkezdett felmenni a hőd :) Most már maradjon is ott, vagy menjen még magasabbra! :)
Hugery: Tudom utánzás "majomszokás", ma nekem volt indokolatlan hő kitörésem, remélem nálam is visszamegy....
BKATA77
2015-10-23 09:01:29
 
Sziasztok
Így állok ma
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!