Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Bernie77
2013-03-12 15:22:58
 
Moha13
Jó ötlet elkezdened az ovu tesztet és próbáljátok ki azt amit mi. Ovuláció időtartama és utána még két nap szeretkeztunk és szex után mindig 10percig gyertya állásba emeltem fel a lábam. Lehet hogy ez kicsit nevetséges de nekem be jött és még jó pár barátnőmnek is. Sok sikert kitartás.
Bernie77
2013-03-12 15:14:53
 
Sangria
Szerintem nem befolyásolja mert én is volt amikor más időpontban mértem. És sikerült igaz én használtam ovulációs tesztet is .
sangria
2013-03-12 13:35:45
 
A méréssel kapcsolatban én is kérdeznék, mert igencsak hullámos a grafikonom...
Lányok, akik ezzel mértek, érdemes 2 tizedeses hőmérőt használni vagy megteszi azért az egy tizedeses is?
Szájban mértek vagy hüvelyben, hüvelyben tényleg megbízhatóbb?
És tényleg ennyire fontos a minden nap pontosan azonos időpont? Valahol mintha azt olvastam volna, hogy legyen egy órán belül, erre azért figyelek, de többször előfordul, hogy a szokásosnál korábban kell kelnem negyed-fél órával. Olyan is sokszor van, hogy korábban felébredek és csak hánykolódom, az ilyenek befolyásolhatják-e jelentősen a hőt?
MRitu
2013-03-12 12:34:18
 
krisztina84, kb másfél hete teszteltem, akkor még nem mutatott semmit, de ha holnap nem jön meg, akkor tesztelek..:)
krisztina84
2013-03-12 12:15:12
 
Moha 13,

Koszi a biztatast,barcsak mertem volna a mult honapban is a homet,hogy lenne mihez visonyitsam.Igy csak bizonytankodok.Mar soha nem jon el az a nap!:-)

Mritu,
Tisztan latszik,h a gorbed trifazisos,szerintem is nagy esely van a babara,es mar ki is mutatna a teszt.En csak csutortokon tesztelek.Bocsi,de nem sajat geprol irok es nincs ekezetem.
MRitu
2013-03-12 12:03:05
 
Moha13

Aranyos vagy, dehogy utálnálak, hiszen a remény jó dolog, de tudjuk azért hogy ez sokmindenen múlik:)
Én eddig még azt sem tudtam, hogy létezik olyan h trifázisos görbe, szóval máris tanultam valamit..:))
Amúgy holnap kellene hivatalosan megjönnie, ma egy alkalommal láttam valami rózsaszíneset és rögtön elkeseredtem..bár azóta meg semmit.. tüneteim sincsenek, ami azelőtt lenni, hogy megjön..majd kiderül..:)
Moha13
2013-03-12 11:20:14
 
MRitu

Gondolkodtam itt erősen, hogy merjek-e további biztató dolgot írni, mert mi van, ha mégsem jön be és itt fogsz utálni, hogy hamis reményt keltettem, de...szerintem jól látom, hogy a ovu utáni 7. napon leesett a hőd...ami meg akár beágyazódás is lehet. Szóval ne add fel, még bármi lehet!
Nagyon szorítok!!! :)

Moha13
2013-03-12 11:17:10
 
MRitu!

Most nézem, és úgy látom, hogy ez egy trifázisos görbe! Remélem, mások is megerősítik ezt, mert ha ez az, lehet, hogy baba van a dologban, ugyanis állítólag a trifázisos görbe (ovu után megemelkedik, majd pár nap múlva még egy szintet emelkedik és ott is marad) jelezheti ezt. Persze ez sem tuti, de...
Nem teszteltél még? Szerintem már simán tesztelhetnél...:)
Moha13
2013-03-12 11:14:18
 
Lemaradt a görbe
Moha13
2013-03-12 11:14:01
 
Most így nézek ki, valahogy egyik előző görbére sem hasonlít ez a hónap, szóval úgy döntöttem, veszek ma ovutesztet és azt is használni kezdem.
Szeretném ezt a hónapot nagyon...és holnap lesz a szülinapom, remélem, e hónap végén az derül ki, hogy szép ajándékot kaptam...:):):)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!