Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-03-16 07:59:35
 
Nyuszifül...igen, nagyon érdekesen alakul, szerintem ha még holnap is itt fent marad, át fogja pakolni a rendszer az ovudat oda, ahol ez a nagy ugrás volt...lehet, hogy NEked nem is középidőben van ovud? :)
Nyuszifül
2013-03-16 07:46:36
 
lemaradt a mai görbém :) hát érdekesen alakul..
Nyuszifül
2013-03-16 07:43:49
 
Köszönöm a sok tanácsot! :) az a baj,hogy hiába eszek,nem leszek éhes! már ez a harmadik nap,hogy küzdök.. ha eszek hányingerem van,és fáj a gyomrom is,mintha a torkomba lenne a kaja. ma tuti nem eszek! viszon 3l vizet megiszok egy nap .:) szóval az étkezéssel gondjaim lesznek! :( vagy már most van.













































maximail
2013-03-16 07:26:42
 
Sziasztok!

Nyuszifül! Én ugyan fogyni szeretnék 3-4 kilót, de ha olyan időszakaim vannak, hogy nagyon nincs étvágyam, akkor főzős műsorokat szoktam nézni. Pl. a PaprikaTv-t. És ott a sok guszta kaja meghozza az étvágyamat. De mostanában nincs szükségem erre. :-P
Kössünk szerződést! Én eszek, de a tápanyag hozzád megy. :-)
Amúgy ha szedsz vitamint, akkor szerintem nem gond, hogy keveset eszel, ameddig a menzeszed rendben van.
Egyébként ez a hányinger érdekes dolog. Amióta nem szedek fogamzásgátlót, illetve kicsit kevesebb ideje, talán mióta teljesen kitisztult a szervezetemből, azóta nagyon sokszor van hányingerem. Csak én sajnos pont úgy érzem, hogy ha eszem, akkor jobb lesz.
Amúgy egy csomó nagyon kellemetlen dolog van, amióta nem szedem a gyógyszert. Eleinte, mikor abbahagytam, azt mondtam, soha többé nem tömöm magam hormonokkal. De mostanra besokalltam, és alig várom, hogy újra szedhessem.
Adry03
2013-03-15 22:20:22
 
Tundie: Az még jobb is lenne. Nemsokára kiderül mi lesz. Meglátjuk.
Tundie
2013-03-15 21:18:28
 
Adry03!

Én is másodikára gondolnék, bár nem vagyok szakértő, egyébként minden a ciklus végére derül ki. (még a terhesség is) :)
Szuszi
2013-03-15 20:41:50
 
Moha elméletileg az ovu teszt, a nőgyógyász és a megérzésem szerint is tegnap vagy ma volt az ovum, csak a hőm még nem ugrott meg annyira, hogy át tegye a rendszer. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből. PCO-s vagyok, szóval elméletileg nehezebb lesz teherbe esni a hormonproblémák miatt. Nyuszifül én szívesen adok neked kicsit az étvágyamból...imádok enni! De ha véletlenül nincs étvágyam, akkor eszem egy kis rágcsit (ropi,mogyoró,keksz)...evés közben jön meg az étvágy !!!
Adry03
2013-03-15 20:24:18
 
Tundie A másikon másodikára tette.
Nyuszifül
2013-03-15 19:58:46
 
Moha ! Köszönöm a tanácsot! Én a 165 cm-hez vagyok 48 és 50 kg között ingadozok. De grépfruitlét szoktam inni de az csak az emésztésemet segíti.. De a cékla és répalét kipróbálom! Holnap veszünk is. :)
Nyuszifül
2013-03-15 19:53:04
 
Kinek mi a taktikája? Mi megpróbálunk 2 naponta együttlenni,azt olvastam,hogy az jó. Viszont sajnos a jövőhéten kiesik pár nap,mert angliába utazunk. ott nem nagyon lesz alkalmunk ezen dolgozni :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!