Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Katicabogár5
2013-05-26 10:41:23
 
Szia.

Itt a görbém
jarókriszta
2013-05-26 10:06:34
 
plumeria14.Köszönöm a válaszod, már ez az 5-dik hónap hogy vezetem a grafikont.És igazad van, veszek ovulácios tesztet .
Dmonalizi
2013-05-26 09:59:55
 
:)
plumeria14
2013-05-26 09:59:54
 
Katicabogár5,
csatolsz görbét?
Katicabogár5
2013-05-26 09:57:18
 
Sziasztok Lányok!

Már lassan 9 napja késik. 28 napos szokott lenni de most nem tudom, mert a vetélés óta nem megbízható.

Köszönöm mindenkinek a drukkot és én is drukkolok mindenkinek.
Kedden már teszteltem ami sajna negatív lett de amíg nem jön meg addig bízom és már vettem egy új tesztet, de várok még egy picit. Remélem már két csíkos lesz. Jó kis ajándék lenne az esküvőnkre :D
capri
2013-05-26 09:39:43
 
Sziasztok!
KatkaManó, előző hónapban én is hasonlóan jártam (bár nekem amikor megjött, teljesen ki is vette az ovut...). Hány napos szokott lenni a luteális fázisod? Nem lehet, hogy azért rakta későbbre, mert rövidebb szokott lenni, tehát az alapján már meg kellett volna, hogy jöjjön? (De csak tippelek.)
Én ma így állok :-)
plumeria14
2013-05-26 09:21:02
 
jarókriszta
Ahhoz, hogy a rendszer pontos előrejelzést adjon, minimum 3-5 hónapig kell vezetni a hődet…de ha rendszeresen vezeted, akkor nagyjából már te is látod, hogy hányadik napon szokott általában az ovud lenni. Azt kell véglegesnek tekinteni, amit a rendszer a ciklusod vége felé mutat. Tudom neked javasolni, hogy máshol is vezesd a hődet (pl. http://www.fertilityfriend.com), mert a kettőből pontosabb előrejelzéshez juthatsz… Csinálj ovu tesztet is, mert az alátámasztja a hőd alapján számított peteérést. Ebből a ciklusból még bármi lehet….

KatkaManó
Érdekes amit írsz. Valószínűleg az történhetett, hogy nagyon lecsökkent a hőd és ez felülírta az előzőeket. Ovutesztet nem csináltál? Szerintem csak a hő nem minden esetben ad megfelelő választ arra, hogy mikor van az ovu…

Én így állok ma:
jarókriszta
2013-05-26 08:18:33
 
Nekem mindig 11napra teszi az ovut ,utána meg átrakja 13-14napra .Nekem nem ad pontos előre jelzést .
KatkaManó
2013-05-25 21:35:23
 
Sziasztok Lányok !
Moha fel a fejjel !
Valaki aki profi a görbe elemzésbe segìtene?
Eddig az ovut 12- ére rakta és besötétítette. Beirtam a mai hőmet és átrakta de nem sötétítve. Miért ?
Adry03
2013-05-25 20:25:00
 
Sziasztok !

valaki1985

Gratulálok a jó hírhez.

Moga13

Sajnálom. Majd talán a június sikert hoz.

Akinek kell még megy a drukk !

Részemről még ovu előtt vagyok.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!