Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Hajni0919
2013-05-27 14:23:23
 
plumeria14, nos azt én sem értem de 15 nap volt olyan a nyákom,szóval csak akkor lehetett,mert most már inkább krémes.. de majd kiderül..ha most nem majd összejön később :)
plumeria14
2013-05-27 14:20:39
 
Hajni0919
Akkor viszont érdekes, hogy utána miért esett le a hőd…de most szép magasan van :)

VeresSzilvia
Csatolsz görbét? Ha a kontroll csík nem jelenik meg, akkor nem jó a teszt… próbáld meg egy másikkal. Ha pedig van még pár nap az ovuig, akkor azért nem jelent még meg rajta a második csík…légy türelmes!
Mirmite
2013-05-27 14:10:44
 
VeresSzilvia

Az hogy a kontrollcsík is halvány nem tudom mit
jelent.Nekem az mindig erős jól látható igaz elég
drága is(holland Kruidvat)bár ennél is van drágább:)
A lányok itt az oldalon vateráról rendelnek többen
ahogy olvastam,én majd most ebay-ről fogok rendelni
mert ott olcsóbb,kiváncsi leszek nekem lesznek e ilyen
gondjaim vele.
VeresSzilvia
2013-05-27 14:04:21
 
Azthittem ezzel a teszttel egyszerűbb lesz.... :-( Bár elvileg még van pár nap az ovuig. Majd meglátom.... csak azthittem nem jó a teszt, hogy a kontroll is elég halvány.
Mirmite
2013-05-27 13:58:19
 
Katicabogár

Sajnálom:(
De majd a június és a nászéjszaka együttes
reméljük meghozza a sikert!!:)
Mirmite
2013-05-27 13:56:39
 
VeresSzilvia

Normális,igen:)
Ebben a hónapban nekem se sikerült elkapni
a pozitív tesztet.Hál isten nekem van középidős
fájdalmam így tudtam hogy a teszt korai volt.
Aznap délután csináltam a tesztet és később este
volt a középidős fájdalom,másnap délután pedig már
megint negatív volt:)
kata1127
2013-05-27 13:51:17
 
Katicabogár! Ne keseredj el!
VeresSzilvia
2013-05-27 13:39:53
 
Én használok ovu tesztet is, de még nem mutat semmit, a kontrol csík is alig látszik Ez normális?
Hajni0919
2013-05-27 13:27:55
 
kedves plumeria14 ,nem 23-án volt ovum.hanem 15-én mert akkor volt tojcsis nyákom is :) tudom hogy első naptól kell mérni.de most csak kiváncsiságból tettem fel hogy mit gondoltok róla.azért köszönöm
plumeria14
2013-05-27 12:34:10
 
Hajni0919
Mivel nem mérted a hődet a mensi első napjától, így nehéz bármit is mondani, hiszen az egésznek pont az a lényege, hogy minden nap mérd a hődet. Pontos előrejelzést és az ovu idejét csak akkor lehet megmondani, ha egy teljes hónap adata a rendelkezésre áll….éppen ezért a rendszer ég nem is sötétítette be a termékeny időszakot. A te esetedben csak részinformációk vannak és a rendszer abban keresi az ovulációra jellemző mintázatot. Ha ezt vesszük alapul, akkor szerintem sokkal valószínűbb, hogy 23-án volt a peteérés, utána viszont minimum 12 napnak kellene eltelnie a mensiig. Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Ovulációs tesztet nem használsz?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!