Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Csilla27
2013-07-01 12:05:44
 
Sziasztok
Na most már visszarakta a 15.napra :) Előtte 2 nappal volt erősen pozitív az uvoteszt.Valószínű jó helyre rakta...azóta minden nap szúr a hasam kicsit,nem tudom mit jelenthet...
maximail
2013-07-01 12:03:13
 
Vivien!

Én is olvastam ezt a cikket, és én nagyon beleásta magam az inzulinrezisztencia kérdésébe. Nehogy elkezd a paleo diétát!

Ha ilyen terveid vannak, akkor inkább az IR életmódváltás!

Olvassátok el ezt a cikket!
http://www.azendietam.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1641:mellekutak-vakvaganyok&catid=31:erdekessegek-a-nagyvilagbol&Itemid=50

Ha érdekel valami az IR diétáról, szívesen válaszolok!
Vivien1024
2013-07-01 11:23:08
 
Sziasztok!
Így állok ma. Találtam reggel egy érdekes cikket:
http://inzulinrezisztencia.5mp.eu/web.php?a=inzulinrezisztencia&o=fkb1OoZSt4

Egy mondat nagyon megfogott benne...
"Rossz szénhidrát anyagcsere állapotban elkezdett babaprojekt általában sikertelenséghez vezet."

Az egyik ismerősömnél most találták meg, hogy lisztérzékeny. Állandóan fájt a feje és fáradékony volt. Ugyanez van nálam is...

Most azon gondolkodtam, hogy elkezdem ezt a paleolit diétát... hátha... muszáj mindig valamibe kapaszkodnom :)
jarókriszta
2013-07-01 11:06:46
 
Sziasztok én ma igy állok .Szép napot mindenkinek
Mirmite
2013-07-01 10:11:32
 
Zsuzsett

Gratula a babához!
Nagyon jó hogy mész dokihoz,az a legbiztosabb!
Szerintem nincs nagy baj de inkább mondja ezt egy
orvos is:)Pihenj sokat ha tudsz!
Andi1989
2013-07-01 10:09:16
 
Szia Zsuzsett!
Üdv nálunk!
Szerintem nincs okod az aggodalomra, ez teljesen normális..:)
Zsuzsett
2013-07-01 10:03:58
 
Sziasztok! Én most regeltem, de nekem az a problémám hogy május 10.-én jött meg utoljára, ami nem baj mert szeretnénk kisbabát.. :) Azóta nem jött meg június 17-19.-én csináltam teszteket reggel ahogy az elő van írva, mind pozitív lett volt ám öröm, aztán múlt hétfőn jött 3 csepp vér.. :( na annak már nem örültem annyira. Utána csináltam tesztet ami negatív utána meg megint pozitív lett. Holnapra van időpontom a nőgyógyászhoz és egy hete barnázok de csak ilyen 2 csepp/nap! Szerintetek volt már valakinek ilyen?? Nem tudom hogy mit is gondoljak. Remélem nem baj hogy írtam.. :)Üdv Zsu
huanita0224
2013-07-01 09:56:51
 
Sziasztok
Ma így állok!
capri
2013-07-01 09:51:19
 
Moha, ez kicsit hosszú történet. :-) Előző ciklusom vége felé fogtam a kinyomtatott görbéimet és elmentem orvoshoz. Mondtam, hogy a hőm alapján rövidnek gondolom a luteálisomat. Hááát, a görbéimre nem volt kíváncsi... Csinált uh-t, felírt Clostit (!) és mondta, hogy nézzük a peteérést uh-val. A Clostit nem szedtem be, 14. napon voltam uh-n (18-19 mm-es tüszőt látott). Peteérést a 15. napon este éreztem, utána már semmit, szóval szerintem lehet, hogy nem akkor volt ovu, amikor a grafikon mutatja. Egyébként az előző két ciklusban is 11 napos volt a luteálisom (előtte még rövidebb, de valószínűleg a barátcserje segített). Most ha megyek orvoshoz legközelebb (mert természetesen készülök), megmondom, hogy hormonsort AKAROK nézetni, adjon beutalót. Kíváncsi vagyok, hogy reagál. :-)
Ja, közben módosult kicsit a görbém. :-)
Moha13
2013-07-01 09:24:36
 
Mirmite

Szorítok, hogy dokinál kiderüljön valami...amin gyorsan lehet segíteni...:):):)

Capri
Szerintem túl hamar esett le a hőd...mindig ilyen rövid a luteálisod? Te voltál már dokinál?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!