Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
veroni07
2013-07-02 12:13:31
 
Kata 1127. mivel a grafikon a 22. ciklusnapodra tette az ovud, ez a 13. ovu utáni napod:)
plumeria14
2013-07-02 12:11:08
 
veroni07,
ezt érdemes lenne elolvasnod: https://tervezettbaba.hu/tudastar/egyuttletek-idealis-idozitese
veroni07
2013-07-02 12:10:51
 
Kata 1127-szerintem még lehet pozitív teszted, hiszen a hőd és grafikonod alapján ez az ovu utáni 13. nap!!!van akinél 15 napra rá mutatta ki a teszt, ezt olvastam. Szóval remény van:) én biztos teszteltem volna már ma:)
veroni07
2013-07-02 12:04:24
 
Az előző havi görbém egész más volt, nem értem a mostanit?!
veroni07
2013-07-02 11:53:53
 
Sziasztok! Még új vagyok a fórumban. Február óta próbálkozunk, eddig sikertelenül:( . Mérem a hőmet, de elég ingadozó. Aki használt ovulációs tesztet , mennyire volt eredményes a teherbeesés? Én a múlt hóban próbáltam ki először(clearblue) jelezte is 1 napon az ovut, aznap este együtt voltam a párommal- mégsem sikerült, napra pontosan megjött:( Mikor kellene együtt lennünk???ehet hogy az esti már késő volt? köszi a válaszokat
VeresSzilvia
2013-07-02 11:53:01
 
kata1127, megkérdezhetem mióta vannak "tüneteid"?
plumeria14
2013-07-02 11:17:10
 
kata1127,
a tünetek alapján sanszos, hogy van odabent valaki :) Tudom, hogy félsz a csalódástól, de szerintem csütörtökön tesztelj újra!
kata1127
2013-07-02 11:12:17
 
Moha és Plumeria:

nem iszom semmilyen teát, nem szedik gyógyszert.
Igen vannak: sokat iszom, gyakran megyek wc.re reggel hajnalban arra kelek h ki kell mennem holott eddig soha nem járkáltam hajnalba wc-re. Melleim kicsit nagyobbak, de nem olyan érzékenyek mint menzi előtt, hanem pl tegnap rajzoltam és nekiért az asztalnak nem volt rajtam melltartó és úgy érzékeny volt. Hasam feszül alul, naci szorít ülve. Tegnap d.e. jókedvem volt, d.u. sírtam volna és földhöz vágtam a mobilom. rosszul alszom, pedig este fáradt vagyok. Hányinger nincs, minden szagot érzek. de nem olyan feltűnő. Jó az étvágyam folyton korog a gyomrom.
Teszt: müllerbe lehet venni 2félet vettem de nem tudom h milyen érzékenységű mert nem láttam a dobozon. Pénteken és hétfőn negatív volt. azóta nem mertem tesztelni...
Moha13
2013-07-02 10:46:09
 
kata1127

Nem iszol semmiféle gyógyteát? Mert nálam a palástfű tolta ki múlt hónapban a luteálist 3 nappal...szépen fenntartotta a hőmet és így nem jött meg...amikor leálltam a teával (mert a tesztek negatívak voltak és úgy voltam vele, hogy akkor inkább jöjjön már meg) akkor másnap meg is jött.
plumeria14
2013-07-02 10:29:53
 
kata1127
Tudom milyen rossz a bizonytalanság…főleg úgy, hogy 5 napja késik…ilyenkor az ember már biztos szeretne lenni abban, hogy azért nem jött meg, mert baba van a dologban….sajnos a teszt nem mindenkinél mutatja ki a nemvárt körül…valakinek csak egy héttel később lesz pozitív a tesztje… Milyen érzékenységű tesztet használsz? Vannak terhességre utaló tüneteid? Tapasztaltál valamilyen változást? Egyébként lehet, hogy csak az történt, hogy később volt az ovud, így a teszt is csak később tudja kimutatni a megemelkedett HCG szintet…Légy még egy picit türelmes és ha szombatig sem történik semmi, akkor hívd fel a dokit….mondjuk jó lenne, ha addig is mérnéd a hődet…
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!