Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-07-11 10:40:59
 
Plumeria

Igen...olyan, mint egy kutya oldalról...most rajzolom a fejét...sikerült szép fület is csinálni neki...:D
plumeria14
2013-07-11 10:27:51
 
adrienn128
Nincs semmi gond azzal az emelkedéssel, egyértelműen magasabb lett a hőd és ez a grafikonon szépen látszik.

Moha13
Nagyon egyedi ez ehavi görbéd ;)

Én még ovura várakozva...

Moha13
2013-07-11 10:10:53
 
Ja, és az azelőtti hónapban viszont szépen látszott a délutáni teszten is. Szóval vándorol az LH-csúcsom...:D
Moha13
2013-07-11 10:10:04
 
Dia1984

Köszi, de nekem mindig "szép". Remélem, egyszer eredménye is lesz. :)
Egyébként az ovutesztekkel nekem az volt a gondom múlt hónapban, hogy nem nem este lett pozi, hanem reggel...de mivel reggel kezd csak termelődni (ezért ajánlják a délutáni tesztelést), gondolom, az éjszakai csúcsot mutathatta...és később a nap folyamán már megint negatív volt. Szóval oda lyukadtam ki, hogy akár éjszaka is jöhet ez a csúcs, mint akkor nálam, és ha az ember lánya csak délutánonként nézi, simán lemarad róla. Én azért néztem meg reggel is, mert gyanús volt, hogy a szokásos ovu időmben még mindig negatívakat tesztelek. Pedig még este 8 után is teszteltem, negatív volt. Szóval...szerintem simán el lehet kerülni, és úgy tűnik, mintha sosem lenne pozi. Viszont a doki belelát a dolgokba, úgyhogy az a tuti. :)
Dia1984
2013-07-11 09:54:18
 
Köszi Moha! Azt hiszem, hogy már rendelem is a következő ovu csomagot, és minden nap csinálok egyet a következő ciklusban!
Neked viszont nagyon szép a "görbéd", csak így tovább!! :)
Moha13
2013-07-11 09:45:06
 
Mai hő...úgy látszik én csak egyeneseket tudok gyártani...:D
Moha13
2013-07-11 09:43:50
 
Dia1984

Azért is ajánlgatom ezt a dokis figyelést, mert olvastam már olyat, (meg láttam terhesgörbéket), hogy valaki sosem tesztelt még ovu pozitívat...mégis volt ovuja.
adrienn128
2013-07-11 09:42:00
 
Sziasztok lányok,

hát én nem tudom, minden tünet arra vall, hogy megvolt az ovum, de a hőm elég lassan emelkedik... Na, majd meglátjuk :)
Moha13
2013-07-11 09:41:38
 
Dia1984

Szerintem tesztelj egyszer végig egy hónapot, mert akár az is lehet, hogy Neked nem középidőben van. És ha végig negatív, akkor doki, és figyelés. ÉS gondolom, ha kiderül, hogy nincs peteérésed, akkor kivizsgálják, miért nincs és megoldjátok. :)
Egyébként lehet, csak ebben a hónapban nincs...egészséges nőnél is előfordulhat, hogy az év 1-2 hónapjában esetleg elmarad valami miatt...
Dia1984
2013-07-11 09:36:16
 
Dzsudzsa & Mirmite!
Tegnap is és kedden is negatív lett az ovu teszt és a jelek is hiányoznak, pl. sehol a tojcsis nyák. :(
Olyan jó, hogy itt "nyavajoghatok"!!! Sajnálom, a páromon kívül nem sok mindenkivel oszthatom meg a gondolataimat, ezért Ti vagytok a szerencsétlen áldozatok! :) Remélem idővel (ha már nem leszek ennyire új a fórumon) ez változni fog! A Ti érdeketek... :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!