Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-07-11 17:11:26
 
Vivien1024,
köszönöm neked is :) Mikor tervezed a tesztelést?
Vivien1024
2013-07-11 17:00:48
 
Plumeria,
igen, bármi lehet! Reméljük csak jó lesz! És Isten éltessen, nagyon boldog névnapot Neked! :)
plumeria14
2013-07-11 16:18:26
 
Dia1984, Mirmite, Dzsudzsa
Köszönöm a köszöntést, aranyosak vagytok!

Dzsudzsa
Nagyon tetszetős a görbéd!

Vivien1024
Ebből még bármi lehet :)
Vivien1024
2013-07-11 13:41:08
 
Elvileg mára nem várom... meglátjuk mi lesz! De végre már nem csak 8-10 nap a luteális fázisom! :)
Dzsudzsa
2013-07-11 13:31:40
 
Adrienn128!
Szépen emelkedni fog, az tuti. Nem kötelező, hogy azonnal felugorjon:)
Plumeria!
Boldog névnapot! Én biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül látunk magunk körül ennyi kismamát. Így ha törik, ha szakad, mi is bevonzzuk :)
Moha!
Szép a görbéd, én kívánságom szerint picurit haladtam felfele.
Ma iszonyatosan szédülök, gyanítom, a hidegfront miatt. nem szeretnék beképzelni magamnak tüneteket.
Mirmite
2013-07-11 13:00:58
 
Én is ovu előtt,kiváncsi vagyok most 11,12,13.napon lesz:)
Mirmite
2013-07-11 13:00:14
 
Plumeria14

Boldog Névnapot!!!!


Adrienn128

Minden oké szerintem is a görbéddel,lassú emelkedés is emelkedés:)
Dia1984
2013-07-11 11:32:23
 
Plumeria, nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!
Ne legyél szomorú! Ha ez vigasztal (bár miért is vigasztalna), a barátnővel kapcsolatban én is hasonló cipőben járok. Imádom őt, a legjobb barátnőm, de nem lehet vele erről beszélni. 2 hónapos a kisfia, s mindez úgy történt, hogy gyógyszert szedett, esze ágában sem volt a gyerek... Igazságtalan az élet. :(
De hát ezért vagyunk mi itt, hogy vigasztaljuk, támogassuk egymást.
Moha, ez a kutyás hasonlat nagyon tetszik! :D De tényleg úgy néz ki... Visszatérve az ouv tesztre: megfogadom a tanácsodat, és a ma esti tesztet követően (főleg ha negatív lesz), holnap reggel is csinálni fogok egyet. De természetesen a dokinál sem fogom szó nélkül hagyni!
adrienn128
2013-07-11 11:09:46
 
Plumiera14, köszi szépen, megnyugtattál :)

Tényleg érdekesen alakul a napod! Boldog névnapot, és sok sikert az új munkához meg a költözéshez!
plumeria14
2013-07-11 10:49:31
 
Érdekesen alakul ez a mai nap, pedig még csak délelőtt van...ma van a névnapom...az előbb láttam a tv-ben a leendő főnökömet (hétfőn állok munkába)...szintén a tv-ben mutatták a szülővárosomat...majd nem sokkal később azt a várost, ahol a férjem felnőtt és ahova haza fogunk költözni...és a hab a tortán, hogy a barátnőm elújságolta, hogy ismét babát vár...ennek nagyon örülök, de ugyanakkor lelomboz és ismét az eszembe juttatta a mi sikertelenségünket...vele nem lehet erről beszélni, mert egyszerűen, lazán közli, hogy majd jön és ezzel el is van intézve...egy kicsit lelombozva érzem magam, mert nekik már a második jön, mi meg itt "szenvedünk" az elsővel...és csak telik az idő :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!